Connect with Us

Nuk ka bërë kurrë botox/ Jennifer Lopez zbulon produktin natyral që i ka dhuruar rininë e përjetshme

Showbizz

Nuk ka bërë kurrë botox/ Jennifer Lopez zbulon produktin natyral që i ka dhuruar rininë e përjetshme

Publikuar

-

Nuk ka bërë kurrë botox/ Jennifer Lopez zbulon produktin natyral që i ka dhuruar rininë e përjetshme

Diva e muzikës botërore, Jennifer Lopez është komentuar gjithnjë për pamjen e saj të freskët dhe rinore.

51 vjeçarja ka treguar se ajo kurrë nuk ka përdorur botox në jetën e saj, madje i ka urryer gjithnjë këto gjëra.

Ajo ka zbuluar se produkti që e ka mbajutr kaq të re në pamjen e saj është vaji i ullirit.

“Thjesht pyes veten se çfarë do të më kishte ndodhur po të kisha nisur botox-in aq e re. Fytyra ime do të ishte krejtësisht ndryshe nga kjo që kam sot”është shprehur ajo.

LEXO EDHE:  Kida vjen e nxehtë në foton e fundit/ Mbulon gjoksin me gjethe dhe shpërthen rrjetin

Por kjo sigurisht nuk është besuar nga shumica e ndjekësve të cilët kanë reaguar se Jlo mund të ketë përdorur produkte të tjera që kanë të njëjtin funksion si botoxi.

“Në mos Botox kapërdorur Dysport, Azzalure, Xeomin dhe Bocouture, që praktikisht kanë të njëjtin funksion”, shkruan një ndjekës.

“Vaj ulliri, forca pra seriozisht e ke”, është një tjetër komentues që ironizon këtë fakt.

“J-Lo nuk ka ndryshuar që nga viti 1998. Do jetë ndonjë vaj i nivelit suprhero”, shkruan një tjetër ndjekës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Çmendet” Arjan Konomi/ Shihni cfarë ju bën vajzave të Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Arjan Konomi është një prej personazheve më të pëlqyer nga publiku në programin Përputhen.

Së fundmi ata po zhvillojnë një tur në qyete të ndryshme të Shqipërisë.

Nga atje Arjani duket një tjetër njëri, në një video të postuar në rrjetet sociale duket teksa po hap shishet e shampanjël nga ku lag gocat e Përputhen.

LEXO EDHE:  Këngëtares serbe i “çjerrin” maskën/Ka origjinë shqiptare, por ka ndërruar identitet

LEXO EDHE:  “Po ti paske qenë e çmendur”/ Aurela Gaçe tregon reagimin epik të së bijës kur pa fotot e saj

Duket se grupi ka kaluar një mbrëmje vërtet për tu mbajtur mend, pasi të njëjtën gjë ka bërë edhe moderatorja e programit Olsa Muhameti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sa ke tortën ke fatin”/ Arjani “thumbon” Mevlanin për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Arjan Konomi është pëlqyer shumë nga publiku si opinionist i programit Përputhen. Mevlani gjithashtu ka qenë një ndër konkurentët më të komentuar të këtij edicioni.

Pas përfundimit të programit konkurentët kanë nisur ture në vende të ndryshme. Ditën e djeshme ata kanë qenë në Ulqin.

Në ditën e ditëlindjes së tij Mevlani ka zgjedhur ta festojë me “përputhen”. Gjatë darkës stafi i ka bërë një ëmbëlsirë të vogël sa për ti fryrë qirinjëve.

LEXO EDHE:  “Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

LEXO EDHE:  “E kuqe flakë”/ Dafina Zeqiri një “bombë” e vërtetë në fotot e fundit

Arjani nuk I lë shakatë edhe në këto raste ku i thotë Mevlanit se kjo torta është sa fati që ai ka. Duke hedhur këtu edhe kunja Ledjanës me të cilën Mevlani ka pasur një lidhje dashurie.

Mevlani dhe gjithë të tjerët e kalojnë me sportivitet situatën duke krijuar të qeshura./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fansat e presin me urime dhe tortë/ Ja e papritura që i ndodhi Mevlanit në Ulqin

Publikuar

-

Nga

Feston sot 30 vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët  më të pëlqyer dhe komentuar të Përputhen. Ai është diskutuar për shumë për mardhënien e tij me vajzat Brenda në program.

Ditën e djeshme Mevlani festoi 34 vjetorin e tij, por grupi ka qenë në tur në Ulqin ku edhe kanë festuar ditëlindjen e tij.

Fasnat e Ulqinit e kanë pritur duke i kënduar këngën e ditëlindjen edhe me tortë gjithashtu. Mirëpo jo çdo gjë ka shkuar si duhet, pasi kanë përfunduar së kënduari fansat ja hedhin tortën në ftyrë atij.

LEXO EDHE:  “Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

LEXO EDHE:  U gjet në gjendje të rëndë dhe u çua në psikiatri, skandalet e bujshme të këngëtares së njohur shqiptare

Mevlani e kaloi duke qeshur dhe duke marrë çdo gjë lehtë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE