Connect with Us

Nuk ka bërë kurrë botox/ Jennifer Lopez zbulon produktin natyral që i ka dhuruar rininë e përjetshme

Showbizz

Nuk ka bërë kurrë botox/ Jennifer Lopez zbulon produktin natyral që i ka dhuruar rininë e përjetshme

Publikuar

-

Nuk ka bërë kurrë botox/ Jennifer Lopez zbulon produktin natyral që i ka dhuruar rininë e përjetshme

Diva e muzikës botërore, Jennifer Lopez është komentuar gjithnjë për pamjen e saj të freskët dhe rinore.

51 vjeçarja ka treguar se ajo kurrë nuk ka përdorur botox në jetën e saj, madje i ka urryer gjithnjë këto gjëra.

Ajo ka zbuluar se produkti që e ka mbajutr kaq të re në pamjen e saj është vaji i ullirit.

“Thjesht pyes veten se çfarë do të më kishte ndodhur po të kisha nisur botox-in aq e re. Fytyra ime do të ishte krejtësisht ndryshe nga kjo që kam sot”është shprehur ajo.

Por kjo sigurisht nuk është besuar nga shumica e ndjekësve të cilët kanë reaguar se Jlo mund të ketë përdorur produkte të tjera që kanë të njëjtin funksion si botoxi.

LEXO EDHE:  Nesër në Korçë shpërthen Festa e Birrës

“Në mos Botox kapërdorur Dysport, Azzalure, Xeomin dhe Bocouture, që praktikisht kanë të njëjtin funksion”, shkruan një ndjekës.

“Vaj ulliri, forca pra seriozisht e ke”, është një tjetër komentues që ironizon këtë fakt.

“J-Lo nuk ka ndryshuar që nga viti 1998. Do jetë ndonjë vaj i nivelit suprhero”, shkruan një tjetër ndjekës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U arrestua nga policia/ Princi sqaron si qëndron e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku Princi nja nga konkurentët e Përputhen ishte arrestuar. Ai shfaqej i rrethuar nga disa policë, por nuk u dha asnjë detaj më tepër.

Ditën e sotme konkurenti ka sqaruar se si qëndron e vërteta duke u shprehur se nuk ka dëshirë të flasë për këtë. Ai tha se thjesht është shoqëruar në rajonin e policisë, por sipas tij nuk ka asnjë precedent penal.

“Nuk dua të flasë shumë për atë situatë. Ka ndodhur para tre vitesh, por prek dhe njerëz të tjerë ndaj nuk dua të flasë shumë. Nuk kam dëshirë të flasë. Thjesht jam shoqëruar në rajon, kam hyrë në një derë dhe kam dal nga dera tjetër. Nuk kam marrë precedent penal, nuk jam proceduar. Jam më i zgjuar se dje dhe më budalla sa nesër. Unë jam filmuar nga një polic dhe nuk e di si ka dalë në media kjo video”, tregoi Princi./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Maluma vjen në Tiranë/ Zbulohet data e koncertit

Publikuar

-

Nga

Koncerti i këngëtarit Maluma në vendin tonë u anulua si pasojë e pandemisë dhe një lajm i mirë vjen për të gjitha fansat e tij. Duke qenë se dhe vendet e Evropës po shkojnë drejt hapjes dhe nisjes së koncerteve dhe Shqipëria do të mbajë koncertin e shumëpritur të Malumës.

Maluma do të jetë në Tiranë në Ditën e Verës, më 14 mars 2022 dhe do të mbahet në sheshin Skendërbej.

Bashkia Tiranë bëri njofton se nuk do të ketë rimbusim të biletave të blera, por ato do të jenë të vlefshme për datën e re të koncertit.

LEXO EDHE:  E kritikuan për kilet e tepërta/ Revoltohet Rozana Radi: “Zgjidhni burrat që ju duan vetëm për shalë”

LEXO EDHE:  Nesër në Korçë shpërthen Festa e Birrës

“Biletat mund të përdoren nga personat që i kanë blerë ose persona të tjerë që do të duan t’ua dhurojnë ose rishesin të njohurve të tyre, ose palëve të treta që janë të interesuar për të blerë bileta.”, bëri me dije kompania RedCloud./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rezarti u shpreh se Alexi është homoseksual/ Salsano Rrapo del në mbrojtje të aktorit

Publikuar

-

Nga

Rezarti u shpreh se Alexi është homoseksual/ Salsano Rrapo del në mbrojtje të aktorit

Përplasja mes Aleks Seitajt dhe Rezart Veleshnjas rrëmbeu menjëherë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale ku ky i fundit akuzoi aktorin e Portokallisë se parodinë e tij  nuk duhet ta shikojnë adoleshentët. Ai ngriti pretendime se Alexi është homoseksual.

Shumë personazhe të njohur i dolën në mbrojtje Alexit mes tyre edhe aktori Salsano Rrapi. Ky i fundit ka hedhur thumba për Rezartin.

Salsano ka postuar një video nga një prej skeçet e tij ku interpreton si femër, njësoj si roli i Vezires që ka Aleksi.

LEXO EDHE:  E kritikuan për kilet e tepërta/ Revoltohet Rozana Radi: “Zgjidhni burrat që ju duan vetëm për shalë”

LEXO EDHE:  Pas burrit 8 vjet më të ri/ Këngëtarja na prezantoi me vajzën e saj

“Unë jam Vivi dhe përshëndes Vezieren dhe të gjithë ata aktorë që nuk bëhen dot si Vivian dhe Vezirja”, ka shkruar Salsano dhe ka etiketuar në postim Aleksin./CNA.al

LEXO TE PLOTE