Connect with Us

Horoskopi i ditës, 18 shkurt 2021

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 18 shkurt 2021

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 4 prill 2021

Dashi

Disa informacione pak dëshpëruese mund t’ju vijnë sot nga larg, Kjo ka më pak të ngjarë të bëjë me situatën tuaj të ngushtë ose rrethin e miqve. Ndoshta do t’ju duhet të kryeni disa detyra në komunitetin tuaj, por për disa arsye nuk mundeni. Relaksohuni. Nesër duhet të jetë ditë më e mirë.

Demi

Ju keni qenë duke punuar shumë për të përmirësuar situatën tuaj financiare, Ju mund të jeni në prag të arritjes së asaj që dëshironi, por pengesa të përkohshme mund t’ju dalin përpara. Thjesht duhet të vlerësoni situatën dhe të kuptoni se çfarë të bëni për të kapërcyer këtë pengesë.

Binjakët

Partneri mund të ndihet tepër i dëshpëruar dhe ka nevojë për ju që ta gëzoni atë, Sot shumë ftesa shoqërore mund të vijnë në rrugën tuaj. Ju nuk mund të jeni në humor për të kaluar kohë me miqtë dhe duhet të jeni vetëm për të organizuar mendimet tuaja.

Gaforrja

Sot ju mund të kënaqeni duke disa plane që disa vizitorë të qëndrojnë me ju për një kohë të shkurtër. Shqetësimi për zhvillimet në punë ose punët tuaja të papërfunduara mund t’ju bëjë të ndiheni pak të stresuar. Ju duhet ta shikoni situatën tuaj në mënyrë objektive.

Luani

Një mik mund të jetë duke kaluar disa momente ankthi dhe të ketë nevojë për këshillën tuaj. Mos humbni asnjë kohë duke u zhytur në mendime negative. Vlerësoni atë që duhet të bëni dhe bëjeni atë. Kjo është vetëm një situatë e përkohshme. Do ta kaloni, por varet nga ju sa shpejt.

Virgjeresha

Disa kolegë ose miq mund t;ju vijnë për vizitë dhe ju mund të mos e prisni me padurim. Ndoshta do të shqetësoheni sesi do të shkojë ky takim. A do të bëni një përshtypje të mirë? Relaksohuni. Gjithçka do të shkojë shumë mirë. Mjafton të jeni ai person që ata njohin dhe vlerësojnë prej kohësh.

Peshorja

Sot mund t’ju duhet të ekzekutoni disa detyra, por ato mund të jenë të vështira për një numër arsyesh. Detyrat mund të jenë personale ose të lidhura me biznesin. Komunikimi mund të bllokohet përkohësisht. Mesazhet mund të mos dorëzohen. Asgjë nuk është më e rëndësishme sesa qetësia shpirtërore.

LEXO EDHE:  Gazetari deklaratë “bombë”/ Eldi Dizdari ka dy karburante, ortaku i tij më shumë se 150 mln euro

Akrepi

Ju mund të reflektoni për sukseset e fundit në biznes dhe nuk do të ndiheni në nivelin më të mirë. Mos u trembni. Nuk është një vizion i së ardhmes. Eshtë vetëm një ndjenjë e përkohshme. Meditimi mund të ndihmojë. Optimizmi dhe entuziazmi juaj duhet të kthehen.

Shigjetari

Puna që mund t’ju avancojë profesionalisht mund t’ju largojë nga të dashurit dhe të shkaktojë një tension emocional. Ju mund të ndiheni të dëshpëruar sepse preferoni të jeni me të dashurit tuaj, por mendoni se është e rëndësishme të shkoni përpara tani. Mundohuni ta kompensoni atë me pak kohë cilësore.

Bricjapi

Ju po punoni shumë dhe mund të ndiheni të lodhur dhe të dëshpëruar. sa e rëndësishme është për ju që të realizoni një projekt? Nëse nuk është jetike, bëj sa më shumë që të mundeni pa rrezikuar mirëqenien tuaj. Bëni pjesën tjetër nesër.

Ujori

Dikush, ndoshta një person i përfshirë me një grup ku jeni, mund t’ju kërkojë të ndihmoni në një farë mënyre sot. Ju ndoshta nuk doni ta bëni. Ndoshta sepse keni plane të tjera. Mos kini frikë të thoni jo. Energjia juaj krijuese duhet të jetë e lartë, por përgjegjësitë e tjera ndërhyjnë në realizimin e tyre për momentin.

Peshqit

Zhvillimet e karrierës mund të duken premtuese tani dhe ju mund të nxitoni të përfundoni gjithçka që duhet bërë. Për disa arsye, mund t’ju duhet të qëndroni në shtëpi. Sa i përket aspektit sentimental do të ndiheni mirë me veten.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 12 prill 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 9 janar 2021

Dashi

Është një ditë shumë e mirë. Vetëm për të përfituar nga kjo situatë, këshilla është që të merreni me punë. Mos kaloni një ditë ulur në divan, por keni përvoja të reja dhe hapuni për takime të reja.

Demi

Për nesër është më mirë të shmangni çdo ndërlikim ose marrëdhënie me njerëz që nuk ju pëlqejnë. Ju vetëm do të rrezikonit të prishni ditën tuaj.

Binjakët

Në këtë periudhë do të kishit shumë nevojë për pak mirëkuptim dhe afeksion. Kaloni këtë ditë me familjen tuaj dhe merrni ndihmë nga ata që ju duan vërtet.

Gaforrja

Nesër do të jeni në gjendje të mbështeteni në pamjen e shkëlqyeshme të Hënës. Ekziston një gjallëri dhe dëshirë e madhe për të bërë. Dilni, ikni, argëtohuni dhe kaloni ditë që do të lënë një shenjë pozitive në zemrën tuaj.

Luani

Pamja astrale e së nesërmes absolutisht fton për kujdes. Thjesht kaloni një momente me të dashurit tuaj pa prishur shumë planet.

Virgjëresha

Sigurisht që ditët e vështira që keni kaluar janë vetëm një kujtim, por nga ana tjetër ju ende nuk e keni rikuperuar të gjithë energjinë fizike dhe mendore të shpenzuar. Bëni durim, së shpejti gjithçka do të zgjidhet.

Peshorja

Nesër duhet një lloj reflektimi si për ndjenjat ashtu edhe për të ardhmen e punës tënde. Përballja e vetes me ata që vërtet të duan mund të të ndihmojë.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 22 gusht 2018

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 22 gusht 2018

Akrepi

Hëna ka hyrë në shenjën tuaj, kjo ju kthen një energji të papritur dhe gjithashtu një dëshirë të madhe për të bërë gjërat si duhet. Ndiqni instiktin tuaj dhe këtë herë nuk do të pendoheni.

Shigjetari

Ju keni një dëshirë të madhe për të eksploruar. Përfitoni nga dita e nesërme dhe ato që do të vijnë për të nisur veten në aventura të reja interesante.

Bricjapi

Ju jeni në një moment kur duhet të reflektoni, të ndaleni për një moment. Ditë më të mira do jenë ato në vazhdim, ndoshta edhe duke përfituar nga prania e njerëzve që ju duan dhe që mund t’ju ndihmojnë.

Ujori

Fatkeqësisht ndiheni shumë i lodhur për shkak të situatave të caktuara që keni përjetuar në javët e fundit. Nesër është një ditë ideale për t’u çlodhur dhe rimbushur si fizikisht dhe mendërisht.

Peshqit

Hëna është në një aspekt të favorshëm i cili ju jep energji të madhe. Nesër, mund të merrni disa surpriza të mirëseardhura dhe të papritura.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi, e Diel, 11 Prill 2021

Publikuar

-

Nga

horoskop

Dashi

Aftësitë tuaja me kompjuterat dhe forma të tjera të teknologjisë duhet të rriten me shpejtësi. Kjo do të ishte një ditë e mirë për të mësuar diçka që në fillim ju dukej e papërshtatshme.

Demi

Ju duhet të ndiheni veçanërisht të fortë, të motivuar dhe të përqendruar. Qëllimet tuaja duken më të arritshme dhe kjo ju duket inkurajuese. Marrëdhëniet me të tjerët duhet të jenë të ngrohta, shoqërore dhe bashkëpunuese sot

Binjaket

Zhvillimet e papritura pozitive në lidhje me familjen mund të sjellin një ndryshim të madh në të ardhmen tuaj. Ju mund të jeni në vendin e duhur në kohën e duhur për të takuar personin e duhur sot.

Gaforrja

Aspekti profesional mund t’ju mbajë të zënë, ashtu si detyrat e vogla që ende kanë nevojë për kujdesin tuaj. Në një moment, dokumentet financiare mund të marrin shumë nga koha juaj, Tregoni kujdes me investimet.

Luani

Sot mund të zbuloni një talent të ri që kurrë nuk e dinit se e kishit. Ju mund të habiteni, por do të dëshironi të zhvilloni këtë aftësi të re. Mund të përfshijë teknologji në një farë mënyre, ose mund të kërkojë punë në aspektin financiar.

Virgjeresha

Rezistojini tundimit për ta kaluar pasditen duke luajtur! Ju duhet të jeni veçanërisht aktiv tani, kështu që kjo është një kohë e mirë për të organizuar ose marrë pjesë në aktivitete fitimprurëse. Në mbrëmje nuk do të mungojë argëtimi.

Peshorja

LEXO EDHE:  Gazetari deklaratë “bombë”/ Eldi Dizdari ka dy karburante, ortaku i tij më shumë se 150 mln euro

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 20 gusht 2020

Bashkimet emocionale me miqtë ose të afërmit që nuk keni parë prej kohësh mund të ndodhin sot. Disa nga këto mund të jenë të paplanifikuara. Mbrëmjen do ta kaloni me të dashurit tuaj.

Akrepi

Një grindje me një mik mund t’ju bëjë që t’i vendosni të gjitha kartat tuaja në tryezë dhe t’i tregoni atij ose asaj saktësisht se si ndiheni. Nuk është gjithmonë e lehtë të jesh kaq i sinqertë, por sot forca e sinqeritetit tënd do të lërë mbresa.

Shigjetari

Nëse keni menduar të nisni një karrierë të re, kjo është dita për të filluar. Eshtë gjithashtu një ditë e mirë për t’u marrë me disa dokumenta financash. Në aspektin sentimental do të keni të gjithë vëmendjen e partnerit.

Bricjapi

Mund të planifikoni ose të përgatiteni për një udhëtim të gjatë sot. Çështjet shpirtërore mund të jenë në mendjen tuaj tani, ashtu siç janë ato sentimentale. Me paratë do të duhet të tregoni kujdes.

Ujori

Lajme të dobishëm financiare mund të vijnë në drejtimin tuaj. Kjo është një kohë e mirë për të investuar ose për të filluar një plan të ri kursimesh. Sa i përket dashurisë, sot do ta ndjeni më shumë mungesën e partnerit.

Peshqit

Sot do të ishte një ditë e mirë për të ndjekur disa çështje profesionale. Ndonjë punë që e keni shtyrë shumë do të ishte e këshillueshme ta përfundonit. Me partnerin do të kaloni një pasdite shumë të këndshme.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 10 prill 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 9 janar 2021

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Kjo e shtunë është një ditë që funksionon veçanërisht mirë, sidomos në punë ku ju prisni shumë duke pasur parasysh angazhimin e madh që keni bërë për të. Ki durim dhe gjithçka do të jetë ashtu sikundër shpreson.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Bëni kujdes me financat tuaja te shtunen. Shpenzimi i tepërt nuk është i mirë, veçanërisht nëse doni të realizoni projektin që keni në mendje për disa kohë deri në verën e ardhshme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Do të jeni në gjendje të arrini diçka më shumë, edhe nëse gjendja në lidhje me dashurinë mbetet e ndërlikuar. Përdorni këtë ditë për të hedhur një hap drejt partnerit tuaj dhe për të zgjidhur çështjet që ju kanë tërhequr gjatë kësaj kohe.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Do të jetë ditë pozitive teksa Hëna do të hyjë në shenjën tuaj duke favorizuar ndjenjat. 48 orë ju presin me energji të madhe dhe motivim të madh.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Kjo e shtunë do të jetë një ditë goxha e çuditshme. Ju jeni duke studiuar strategji të reja për t’u zbatuar në ditët në vijim, mbase duke filluar nga java tjetër. Ky ligjërim mund të jetë i vlefshëm si në vendin e punës ashtu edhe në sferën sentimentale.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Kur ka probleme, veçanërisht në çifte, gjëja ideale është të peshoni mirë fjalët tuaja dhe të matni ndërhyrjet tuaja për të shmangur diskutimet që mund të dëmtojnë vetëm të dy.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Do të jetë një ditë e rënduar, e lodhshme dhe stresuese. Ndërsa angazhimet e shumta të cilave ju nënshtroheni në punë ju nervozojnë, nga ana tjetër ato ju japin kënaqësi të madhe.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 20 gusht 2020

LEXO EDHE:  Kapriçot e motit/ Ja si do jenë temperaturat sot

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Venusi do të hyjë në shenjën tuaj, kjo tregon se më në fund mund të ktheheni duke përjetuar emocione të papritura dhe që sinqerisht e meritoni pas një periudhe të ndërlikuar.Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Do të jetë një ditë e mërzitshme për dikë me një histori që nuk funksionon. Edhe në vendin e punës, përgjigjet që prisnit nuk mbërrijnë, gjithashtu duke marrë parasysh punën e shkëlqyer të bërë deri më tani, jini të durueshëm nga java tjetër gjithçka do të jetë në rregull.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Është një periudhë e rëndësishme për të gjithë ata që duan të rikuperojnë dëshirën për të dashur. Nëse një marrëdhënie nuk është më e rikuperueshme, është më mirë të hiqni dorë dhe të shikoni përreth, nëse jo, jepini vetes një mundësi tjetër, mund të jetë zgjedhja e duhur.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Falë hyrjes së Hënës në shenjën tuaj, duke filluar nga e shtuna do të gjeni energjitë fizike dhe mendore të shpenzuara ditët e fundit për shkak të ngarkesave të tepërta të punës.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Disa prej jush kanë pasur një dilemë të vogël kohët e fundit. Kjo e shtunë do të shërbejë për të kuptuar që ju duhet t’i bëni gjërat me qetësi pa nxituar në kohën e zgjedhjeve tuaja.

LEXO TE PLOTE