Connect with Us

Bukuroshja që do t’iu marrosë me trupin e saj/ Njihuni me modelen bombastike, Justyna Gradek

Showbizz

Bukuroshja që do t’iu marrosë me trupin e saj/ Njihuni me modelen bombastike, Justyna Gradek

Publikuar

-

Bukuroshja që do t’iu marrosë me trupin e saj/ Njihuni me modelen bombastike, Justyna Gradek

Justyna Gradek ka lindur më 18 gusht 1993 në Lodz, Poloni. Ajo është një modele e cila e ka arritur famën e saj duke pozuar me të brendshme për revistën e njohur Alles.

Përveç Alles ajo ka punuar edhe për revista për meshkuj si CKM. Justyna është shumë e apasionuar pas arteve marciale dhe është një nga influencueset më të mëdha në Instagram në Poloni.

LEXO EDHE:  Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Justynës që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Justin Biber bën dedikimin romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Je e imja përgjithmonë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber shpesh herë shfaq haptaz dashurinë e tij ndaj bashkëshortes, modeles Hailey Bieber.

Haley sot ka festuar 25 vjetorin dhe Justin ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ëmbla bashkëshortes së tij.Për bukuroshen time. Zemra ime te perket ty. Sytë e mi të përkasin ty, buzët e mia të përkasin ty. Jam i joti. Unë jam shumë i bekuar që jam i joti. Ti je e imja përgjithmonë. Jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim derisa u bëre gruaja ime. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me ty, nuk do të ndalem kurrë së mbajturi ty dhe nuk do të ndalem kurrë së mbrojturi ty. Ti mbretëresha ime je mëse e mjaftueshme për mua dhe do ta kaloj çdo ditë duke të bërë të ndihesh si mbretëresha që je. Siç do të thoshte gjyshja jote me theksin e saj portugez, “happy Bursday baby” të dua deri në fund të jetës dhe  pas saj”, shkruan Biber në një postim në Instagram./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjes mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

Pas kësaj ka reaguar edhe motra e Sarah.LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja nxeh rrjetin/ Pozon me të brendshme s*ksi

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja nxeh rrjetin/ Pozon me të brendshme s*ksi

Ditea ka dalë kundër Fifit duke ironizuar publikisht atë.

Ajo ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Dmth mos puthemi më se na mërzitet Fifi. Wow! Ik o Fifi gjej shoqet”, ka shkruar Ditea./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hyrje e re/ “Big Brother Vip” paralajmëron: Do surprizoheni

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela dhe Meridian janë dy konkurentet me të rinj të “Big Brother Vip”.

Pas hyrjes së tyre “Vëllai i Madh” ka paralajmëruar edhe një hyrje të re surprizë.

Së fundmi është publikuar promo e spektaklit për nesër mbrëma, “Big Brother” dhe tregohet shumë qarte se banori që do të hyjë do habisë të gjithë.

LEXO EDHE:  Çfarë nuk duhet të bëni në Instagram

LEXO EDHE:  Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Na mbetet të presim për të parë se kush do të jetë personazhi vip më i ri në shtëpi./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE