Connect with Us

Fjolla Morina publikon foto intime nga Dita e Shën Valentinit me të fejuarin

Showbizz

Fjolla Morina publikon foto intime nga Dita e Shën Valentinit me të fejuarin

Publikuar

-

Fjolla Morina publikon foto intime nga Dita e Shën Valentinit me të fejuarin

Dita e të dashuruarëve duket se ka lënë një shije shumë të mirë tek këngëtarja Fjolla Morina, pasi nuk po ndalet së publikuari foto në rrjetet sociale.

Ajo ka zbuluar nëpërmjet postimeve të ndryshme surprizën romantike që i ka bërë Fisniku.

Ai kishte mbushur dhomën plot me petale trëndafilash të kuq dhe këto momente Fjolla i ka ndarë me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  FOTOT-Vila miliona dollarëshe e Bebe Rexhës/ Publikohen pamjet

Së fundi ajo ka publikuar edhe dy foto shumë intime ku shihet së bashku me Fisnikun në një vaskë plot me petale trandafili./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma shpërthyese/ Njihuni me modelen që do t’iu marrë mendjen me pozat e saj

Publikuar

-

Nga

Alena Omovych është një modele fitnesi shumë e apasionuar pas modelingut. Bukuroshja nga Ukraina ka një numër prej 1.5 milionë ndjekësish në Instagram.

Modelja nuk nguron të tregojë linjat e saj shpërthyese, teksa publikon në Instagram foto ku shfaqet nudo dhe topless.

Falë fotoe seksi ajo ka arritur të bëhet një nga modelet më të njohura ukrainase. Alena është komentuar shumë edhe për operacionet plastike.

LEXO EDHE:  VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

LEXO EDHE:  FOTO-“Duhen b*le me pas Encën”/ Këngëtarja habit me deklaratën

Ajo ka zmadhuar gjoksin, një ndërhyrje që duket lehtësisht në trpin e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëpsohtme me fotot më seksi të Alena Omovych./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Përse meshkujt dashurojnë k*çkat”/ Ledjana nuk ndalet me thumbat

Publikuar

-

Nga

“Përse meshkujt dashurojnë k*çkat”/ Ledjana nuk ndalet me thumbat

Ledjana Prenga nuk ndalet më thumbimet dhe provokimet në rrjetet sociale. Pas ndarjes, Ledjana dhe Mevlani shpesh i kanë drejtuar njëri-tjetrit statuse  thumbuese.

Së fundi Ledjana ka treguar se preferon më mirë të qëndrojë e vetme se sa me njerëz përreth që janë të shtirur.

“Vetmia cilësore nga turma e rremë është gjithmonë më e mirë”, shkruhet në një thënie të publikuar nga Ledjana.

LEXO EDHE:  Misioni për në Hënë në 2024/ NASA teston kostumet kozmike nën ujë

LEXO EDHE:  FOTOT-Vila miliona dollarëshe e Bebe Rexhës/ Publikohen pamjet

Në një tjetër postim ajo tregon se po lexon një libër me titull “Përse meshkujt dashurojnë kuçkat” dhe krahas tij shkruan: “Kur ta përfundoj do ua them pse”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në shtrat me Beartin/ Enca publikon foton e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Në shtrat me Beartin/ Enca publikon foton e nxehtë

Prej disa ditësh në media po qarkullojnë disa lajme se këngëtarja e njohur Enca Haxhia është në një lidhje me Beart Rexhepin e “Përputhen”.

Këto aludime u ngritën pas disa fotove të publikuara nga këngëtarja në rrjetet sociale, ndërsa më pas u tha se Bearti ishte pjesë e videoklipit të saj në këngën që pritet të publikojë së shpejti.

LEXO EDHE:  VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

LEXO EDHE:  Misioni për në Hënë në 2024/ NASA teston kostumet kozmike nën ujë

Mirëpo Enca ka ngritur më shumë dyshimet me një foto të nxehtë të publikuar pak minuta më parë.

Ajo shfaqet në shtrat me ish-konkurentin e “Përputhen”, teksa ky i fundit është shtrirë, ndërsa ajo është ulur mbi të.

Kjo foto është shpërndarë me shpejtësi në rrjet, ndërsa të forta kanë qenë edhe reagimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE