Connect with Us

“Fillova të qaja, më vinte turp”/ Aktorja tregon për skenat intime në film me Antonio Banderas

Showbizz

“Fillova të qaja, më vinte turp”/ Aktorja tregon për skenat intime në film me Antonio Banderas

Publikuar

-

“Fillova të qaja, më vinte turp”/ Aktorja tregon për skenat intime në film me Antonio Banderas

Për shumë aktorë skenat intime në një film janë situata më e vështirë me të cilën ata duhet të përballen. Kjo ka ndodhur edhe me aktoren Salma Hayek.

Salma ka rrëfyer gjatë një interviste se sa i vështirë ka qenë për të momenti ku duhet të xhironte skenën intime me aktorin Antonia Banderas në filmin Desperado në vitin 1995.

Aktorja ka treguar se skena intime u kërkua nga regjisori pasi kishte parë kiminë që dyshja kishin me njëri-tjetrin, por për aktoren ky ishte një moment i tmerrshëm dhe i sikletshëm.

Salma u shpreh se teksa mundohej të xhironte vetëm qante.

Antonio u soll si një kavalier i vërtetë dhe shumë mirë dhe ne jemi ende miq të mirë. Por ai ishte shumë i lirshëm. Kështu që, kjo më trembi, duke qenë se atij kjo skenë i dukej asgjë. Dhe kjo më trembi, sepse unë nuk kisha qenë kurrë në një situatë të tillë. Dhe fillova të qaja dhe ai më thoshte ‘Oh Zot, po më bën të ndihem shumë keq’. Pastaj më vinte turp që po qaja. Unë nuk e lëshoja peshqirin. Ata përpiqeshin të më bënin për të qeshur. Unë e hiqja peshqirin për dy sekonda dhe filloja të qaja përsëri. Por ne e kaluam atë. Ne bëmë më të mirën me atë që mund të bënim në atë kohë”, ka treguar aktorja në intervistën e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Publikuar

-

Nga

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Të shumtë janë konkurrentët e Përputhen që i janë futur botës së muzikës. Mevlan Shaba, Melisa Lleshi, Princ Mile, Julian Lala, këto janë vetëm disa prej emrave që kanë befasuar të gjithë ndjekësit me zgjedhjen e tyre.

Pak kohë më parë edhe ish konkurretja Ana Kauri shprehu dëshirën se në një të ardhme do të merrej me muzikë.

Pas këtyre emrave, një tjetër ish konkurrente, ka zbuluar surprizën, duke thënë se këtë javë ka nisur me xhirimet e projektit muzikor.

LEXO EDHE:  Rrëfim/I urova pushime të mbara / Më raportoi për ngacmim

LEXO EDHE:  Keni turp? Njihuni me 5 gjërat që duhet t'i bëni pa frikë në shtrat

Bëhet fjalë për Ana Lleshin, e cila e ftuar në emisioni “E diell” ka zbulaur shumë pak detaje për projektin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A të vjen keq që s’jam e jotja?”/ Ana Lleshi thumbon Arsimin

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi dhe ish konkurrenti i Përputhen, Arsim Abduli janë komentuar shumë në mediat rozë për një lidhje dahsurie mes tyre. Edhe pse dyshja nuk e konfirmoi asnjëherë se ishin në një lidhje fotot ku shiheshin bashkë tregonin të vërtetën.

Së fundi po përflitet se ata janë ndarë. Pak ditë më parë ishte Arsimi ai që hodhi dyshimet pasi në një postim të tijin në rrjetet sociale shkruante: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

LEXO EDHE:  Rrëfehet 26 vjeçarja: Seksi me të dashurin është i mahnitshëm, por nëse ai zbulon që unë…

LEXO EDHE:  "Fast & Furious 7" kalon shifrën 1 miliard dollarë

Pas këtij thumbi nga ana e Arsimit nuk kanë munguar as thumbat e Anës. Ajo ka publikuar një foto ku krahas shkruan: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja ?!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Nuk e dimë nëse këto thumbe janë për njëri-tjetrin, por presim reagimet në ditët në vijim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

Publikuar

-

Nga

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij e vështirë.

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ai ka treguar se prej 5 vitesh ka bërë gjilpëra edhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje duke mos e ditur këtë fakt.

“Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.”, rrëfeu Atdheu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE