Connect with Us

“Zihen e grihen” për një mashkull në emision/ Shihni pak detajin që iu ka shpëtuar nga Lediana dhe Antonela

Showbizz

“Zihen e grihen” për një mashkull në emision/ Shihni pak detajin që iu ka shpëtuar nga Lediana dhe Antonela

Publikuar

-

“Zihen e grihen” për një mashkull në emision/ Shihni pak detajin që iu ka shpëtuar nga Lediana dhe Antonela

Lediana Prenga dhe Antonela Berisha janë dy vajzat që kanë tërhequr vëmendjen e publikut që me hyrjen e tyre në Përputhen.

Lediana dhe Antonela shfaqën pëlqimin e tyre për të njëjtin djalë në emision, Mevlan Shabën.

Ky i fundit pati një takim shumë të komentuar me Ledianën, të cilës i kushtoi edhe një këngë dashurie.

Nga ana tjetër me ardhjen e saj Antonela trazoi ujërat duke shprehur se i pëlqenin meshkujt më të mëdhenj në moshë dhe shprehu pëlqimin e saj për Mevlanin me të cilin bëri dy takime.

Që në takimin e parë pati një debat dhe një shpërthim nga ana e Ledianës ku në mes të emisionit dy vajzat u ngritën në këmbë, duke debatuar me zë të latë pikërisht për Mevalnin.Që në momentet e para të hyrjes në program pati ngacmime midis vajzave të cilat vazhduan për një kohë të gjatë në studio.

LEXO EDHE:  E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

Mirëpo mbrëmjen e kaluar në Prime Përputhen, teksa të ftuar ishin Endri dhe Stefi Prifti ft Gena, duke performuar këngën e tyre më të fundit, “I kam vënë kapak”, Lediana dhe Antonela kanë kërcyer së bashku duke harruar se janë zënë dhe kanë debatuar për një mashkull./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  “Sindi më ka kërkuar të dal çift me të”/ Konkurenti akuza ish konkurentes

LEXO EDHE:  “Mjekët më thanë…”/ Ardit Gjebrea zbulon se kush do ta drejtojë emisionin të dielën

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  “Kështu është kur i fut gishtat në gojë të tjerëve”/ Antonela godet Atdheun në mes të emisionit

LEXO EDHE:  Jasmina dhe Andi largohen përfundimisht nga “Për’puthen”/Produksioni u vendos një kusht

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Andi “kapet mat” me këngëtaren/ Jasmina: Sa për këtë femrën…

LEXO EDHE:  “Sindi më ka kërkuar të dal çift me të”/ Konkurenti akuza ish konkurentes

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE