“Vullkani” Oriola Marashi/ FOTOT më përvëluese të modeles

15 Shkurt 2021, 13:05, Lifestyle CNA
“Vullkani” Oriola Marashi/ FOTOT më përvëluese

Oriola Marashi është modelja që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike.

Bukuroshja ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjete sociale, ku ndan fotot dhe projektet e saj më të fundit përsa i përket modelingut.

Prej një kohe të gjatë, Oriola po bashkëpunon me marka shumë të njohura në botë si “Guess”. Modelja gjithashtu është e kompletuar edhe nga jeta private.

Prej kohësh ajo po shijon lidhjen e saj me futbollistin shqiptar Eros Grezda. Ata konfirmuan lidhjen e tyre gjatë muajve të karantinës, periudhë gjatë së cilës bashkëjetuan.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Oriola Marashit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga