Connect with Us

Tri “bombat” Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

Showbizz

Tri “bombat” Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

Publikuar

-

Tri "bombat" Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

Tri motrat Kim, Kylie dhe Kendall kanë ndezur imagjinatën e meshkujve me fotot e tyre të fundit. Në ditën e të dashuruarve, Kim, Kylie dhe Kendall kanë realizuar një set shumë të nxehtë fotografik.

Motrat bombastike shfaqen me te brendshme të kuqe shumë seksi ku tregojnë format e tyre aq të lakmuara nga femrat.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Kujtojmë se së fundi motrat kanë shijuar shumë edhe disa ditë pushim ku mahnitën fansat me fotot e me bikini.

Pavarësisht se jeta e tyre sentimentale nuk po ecën edhe aq mirë së fundi bizneset janë në kulmin e tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prej kohësh ka qëndruar larg ekranit/ Elita zbulon se kur do të rikthehet në televizion

Publikuar

-

Nga

Prej një kohe të gjatë nuk e kemi parë në ekran moderatoren Elita Rudi.

Rudi është distancuar paksa nga bota e televizionit pasi ëstë marrë me kujdesin e fëmijëve të saj, Zëri dhe Bota.

Duke qenë se të gjithë fansat e saj janë kuriozë të dinë se kur do të rikthehet Elita në ekran jo e ka treguar këtë përmes një bisede virtuale.

LEXO EDHE:  “Bisha” e Instagramit/ Modelja ruse që çmend ndjekësit me format e saj

LEXO EDHE:  “Kush ka sy të shikojë” / Rama i vendosur për shembjen e Teatrit, publikon fotot

moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit duke mos zbuluar asnjë detaj rreth projektit që do të drejtojë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk u bë as gjyshe”/ Reperja shqiptare përlotet teksa flet për ndarjen nga jeta të nënës së saj

Publikuar

-

Nga

Reperja Melinda Ademi ka folur për herë të parë për nënën e saj të ndjerë e cila ndërroi jetë pak muaj më parë, pas një beteje të gjatë me kancerin.

Mes lotësh ajo rrëfeu se e ëma luftoi për 6 vjet radhdazi me sëmundjen e saj dhe në fund nuk mundi t’ia dilte.

Ka luftu shumë me kan prezente, dhe jam shumë e lumtur që ka mujt me m’pa me performu, me pas sukses. Më ka shty me qenë më e fortë, mos e me lan punën anash, vetë ka qenë shumë e fortë. U mërzit shumë, ndoshta e ka ditur që ka me shkuar dhe nuk ka dasht. Ka dasht me nejt, me na pa tu u rrit dhe as nuk u bo gjyshe, shkoi shumë herët 50 vjeç. Kisha pas qejf me e kthyer dhe njëherë, por ka qenë e shkrume ashtu“, tregoi mes lotësh reperja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djali i nënës”/ Një tjetër aktor i famshëm i serialeve turke me origjinë shqiptare

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur i serialit më të ndjekur të momentit “Nehir”, Burak Yoruk  ka zbuluar se është me origjinë shqiptare.

Djaloshi simpatik pak minuta më parë ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan në shqip “Djali i nënës”.

Kështu Burak ka treguar se nëna e tij është me origjinë shqiptare dhe ai ka vendosur ta ndajë këtë fakt me të gjithë ndjekësit e tij.

LEXO EDHE:  Trup perfekt/ Modelja finlandeze do t’iu lërë pa fjalë me fizikun e saj

LEXO EDHE:  Ja cilat janë femrat më seksi në Shqipëri

Kujtojmë se Burak ka në numër të madh rolesh në serialet turke, ku ka luajtur përkrah Alina Boz, ose siç njihet ndryshe Hazall i “Fate të kryqëzuara”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE