Connect with Us

Tri “bombat” Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

Showbizz

Tri “bombat” Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

Publikuar

-

Tri "bombat" Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

Tri motrat Kim, Kylie dhe Kendall kanë ndezur imagjinatën e meshkujve me fotot e tyre të fundit. Në ditën e të dashuruarve, Kim, Kylie dhe Kendall kanë realizuar një set shumë të nxehtë fotografik.

Motrat bombastike shfaqen me te brendshme të kuqe shumë seksi ku tregojnë format e tyre aq të lakmuara nga femrat.

LEXO EDHE:  Tërheq meshkujt me tiparet dhe linjat e saj/ Kjo është modelja që provokon me fotot e saj

Kujtojmë se së fundi motrat kanë shijuar shumë edhe disa ditë pushim ku mahnitën fansat me fotot e me bikini.

Pavarësisht se jeta e tyre sentimentale nuk po ecën edhe aq mirë së fundi bizneset janë në kulmin e tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

Publikuar

-

Nga

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit “Ultimate Fighting”. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë “UFC”.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

LEXO EDHE:  Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më fantastike të Sofia Jamora

LEXO EDHE:  Fotoja që çmendi ndjekësit/ Sara e Përputhen shtatzënë?Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Fotot-Sensuale dhe me format seksi/ Njihuni me modelen që “tërboi” tifozët e Lazios

LEXO EDHE:  Një nga modelet me trupin më bombastik/ Njihuni me bukuroshen që do t’iu motivojë për të qëndruar në formëFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më fantastike të Sofia Jamora

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Njihuni me modelen më “zjarr” të momentitDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE