Connect with Us

“Po shkonte për mrekulli derisa…/ Luana Vjollcës i ndodh incidenti gjatë pushimeve në Dubai

Showbizz

“Po shkonte për mrekulli derisa…/ Luana Vjollcës i ndodh incidenti gjatë pushimeve në Dubai

Publikuar

-

“Po shkonte për mrekulli derisa…/ Luana Vjollcës i ndodh incidenti gjatë pushimeve në Dubai

Moderatorja Luana Vjollca po shijon ditë të nxehta në Dubai, pas përfundimit të sezonit të katërt të Shiko Kush Luan.

Luana ka ndarë e të gjithë ndjekësit aventurat që ka bërë gjatë këtyre ditëve. Së fundi ajo ka treguar incidentin që i ka ndodhur teksa ngiste makinën në shkretëtirë.

Me anë të një postimi të bërë së fundmi në Instagram, ajo tregon se makina e saj e kuqe është shkatërruar në mes të shkretëtirës.

“Gjithcka po shkonte per mrekulli derisa shkaterrova makinen time te kuqe mes shkretetires dhe perfundova me blune te ciles sme lane ti jepja me”, shkruan Luana krahas fotove në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Bënte "spektakël" me makinë në gjendje të dehur/ Arrestohet 33 vjeçari në Kukës

Sigurisht nuk kanë munguar as fotot seksi ku Luana shfaqet me rroba banjo. Kujtojmë se së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes së ndjekësve, pasi shpesh e kanë kritikuarr për photoshop në fotot e fundit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

“I paska ik shala kësaj”/ Ndjekësit nuk ndalen, kapin detajin në foton me bikini të Luana Vjollcës
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U arrestua nga policia/ Princi sqaron si qëndron e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku Princi nja nga konkurentët e Përputhen ishte arrestuar. Ai shfaqej i rrethuar nga disa policë, por nuk u dha asnjë detaj më tepër.

Ditën e sotme konkurenti ka sqaruar se si qëndron e vërteta duke u shprehur se nuk ka dëshirë të flasë për këtë. Ai tha se thjesht është shoqëruar në rajonin e policisë, por sipas tij nuk ka asnjë precedent penal.

“Nuk dua të flasë shumë për atë situatë. Ka ndodhur para tre vitesh, por prek dhe njerëz të tjerë ndaj nuk dua të flasë shumë. Nuk kam dëshirë të flasë. Thjesht jam shoqëruar në rajon, kam hyrë në një derë dhe kam dal nga dera tjetër. Nuk kam marrë precedent penal, nuk jam proceduar. Jam më i zgjuar se dje dhe më budalla sa nesër. Unë jam filmuar nga një polic dhe nuk e di si ka dalë në media kjo video”, tregoi Princi./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Maluma vjen në Tiranë/ Zbulohet data e koncertit

Publikuar

-

Nga

Koncerti i këngëtarit Maluma në vendin tonë u anulua si pasojë e pandemisë dhe një lajm i mirë vjen për të gjitha fansat e tij. Duke qenë se dhe vendet e Evropës po shkojnë drejt hapjes dhe nisjes së koncerteve dhe Shqipëria do të mbajë koncertin e shumëpritur të Malumës.

Maluma do të jetë në Tiranë në Ditën e Verës, më 14 mars 2022 dhe do të mbahet në sheshin Skendërbej.

Bashkia Tiranë bëri njofton se nuk do të ketë rimbusim të biletave të blera, por ato do të jenë të vlefshme për datën e re të koncertit.

LEXO EDHE:  Burri gjen makinën pas 20 vitesh/ Kishte harruar ku e parkoi

LEXO EDHE:  Burri gjen makinën pas 20 vitesh/ Kishte harruar ku e parkoi

“Biletat mund të përdoren nga personat që i kanë blerë ose persona të tjerë që do të duan t’ua dhurojnë ose rishesin të njohurve të tyre, ose palëve të treta që janë të interesuar për të blerë bileta.”, bëri me dije kompania RedCloud./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rezarti u shpreh se Alexi është homoseksual/ Salsano Rrapo del në mbrojtje të aktorit

Publikuar

-

Nga

Rezarti u shpreh se Alexi është homoseksual/ Salsano Rrapo del në mbrojtje të aktorit

Përplasja mes Aleks Seitajt dhe Rezart Veleshnjas rrëmbeu menjëherë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale ku ky i fundit akuzoi aktorin e Portokallisë se parodinë e tij  nuk duhet ta shikojnë adoleshentët. Ai ngriti pretendime se Alexi është homoseksual.

Shumë personazhe të njohur i dolën në mbrojtje Alexit mes tyre edhe aktori Salsano Rrapi. Ky i fundit ka hedhur thumba për Rezartin.

Salsano ka postuar një video nga një prej skeçet e tij ku interpreton si femër, njësoj si roli i Vezires që ka Aleksi.

LEXO EDHE:  Tiranë/ Tentoi të vidhte një makinë, arrestohet

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nis pushimet/ “Kapet mat” me Krenar Çoçajn

“Unë jam Vivi dhe përshëndes Vezieren dhe të gjithë ata aktorë që nuk bëhen dot si Vivian dhe Vezirja”, ka shkruar Salsano dhe ka etiketuar në postim Aleksin./CNA.al

LEXO TE PLOTE