Connect with Us

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Showbizz

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Publikuar

-

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Pak ditë më parë, Robert Berisha dhe modelja italiane Maria Bove, çmendën ndjekësit teksa shfaqeshin duke shkëmbyer puthje në buzë në një video në rrjetet sociale.

Nuk munguan videot e shumta ku dyshja shiheshin në shoqërinë e njëri-tjetrit duke na bërë gjithëve të besojmë se janë në një lidhje dashurie.

Por duket se nuk është kështu. “Prive” ka mësuar se Roberti dhe Maria thjesht kanë kaluar disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe këngëtari vijon të jetë beqar.

Kujtojmë se Roberti u përfol gjithashtu për një lidhje dashurie me modelen nga Burreli, Jessica Kadiu, e cila reagoi në të njëjtën ditë që u publikua videoja e Robertit dhe Marias.

Ju kam juve si FBI skam neoj me pa se mi dergoni juve. Po lejeeeee bre se sdu me ja dit aji eshte problemi i saj tani hahahahaha i uroj fat asaj, kam kaluar kohën kur kishta ndjenja për të shumë kohë më parë. Gjithmon ju kam premtu qe nje dit do flas hapur dhe me ne fund jam shume okay qe te flas pa doreza. Kjo do jet hera e fundit qe fol nlidhje me kte tem jo pse me bezdis por sepse jam shume mire me vet veten dhe e kaluara duhet të qëndrojë në të kaluarën. Jam shume e lumtur deri tani dhe njerzit qe kam afer meje per momentin. Kam mesuar shume dhe tani e di si me dallu kur nje person te do ne te vertet dhe kur vetem te perdor per interesat e vet. Çdo gje ndodh per nje arsye”, shkruante Jessica në postimin e saj./ CNA.al

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  Video/ Protestuesi i shtrirë qëllohet nga Policia

LEXO EDHE:  Flokëkuqja që tërboi djemtë në “Përputhen”/ Melisa Lleshi, fotot më seksi të konkurrentes

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  WOW/ Manjola Nallbani publikoi foton me bikini/ Nxjerr “jashtë loje” të gjitha vajzat e reja

LEXO EDHE:  Kim Kardashian më seksi se modeletAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kokë e këmbë” i marrosur pas konkurrentes/ Bajo surprizon Adën me një darkë romantike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bajo nuk ndalet së na surprizuari. Pas buqetës gjigante me trëndafila të kuq, arushin, Bajo e ka surprizuar Adën me një darkë shumë romantike.

Bajo kishte zgjedhur t’i shtronte rrugën me petale trëndafilash dhe qirinj.Ai e vuri veten në shërbimin e saj, duke treguar edhe vlerësimin maksimal ndaj Adës.

LEXO EDHE:  Flokëkuqja që tërboi djemtë në “Përputhen”/ Melisa Lleshi, fotot më seksi të konkurrentes

Ky takim ka shkaktuar shumë debate në studio, pasi vajzat mendojnë se ai po i bën gjithë këto gjeste për të rënë në sy të vajzave të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE