Connect with Us

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit

Showbizz

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit

Publikuar

-

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit

Tea Trifoni është kthyer në një nga vajzat më të komentuara. Ish konkurrentja e Përputhen, u bë pjesë e mediave rozë pasi doli çift me një nga konkurrentët Andi Shehin dhe u kap duke u puthur me një tjetër konkurrent Beart Rexhepin.

Pas kësaj ajo u masakrua nga ndjekësit me komente negative në rrjetet sociale pasi kishte zhgënjyer dhe mashtruar fansat e saj për lidhjen e shtirur me Andin.

LEXO EDHE:  “TURP, kthe diplomën mbrapsht”/ Andi dhe Melisa shpërthejnë keq ndaj mjekes

Por Tea e përballoi situatën dhe tani ka nisur një jetë të re duke shijuar dashurinë me Beartin. Ata shihen pothuajse në çdo vend bashkë.

Me gjithë këto ndryshime dhe ngjarje në jetën e saj Tea ka bërë edhe një tjetër ndryshim por këtë herë në pamjen e saj.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke hequr dorë nga flokët bjondë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  “Ndihem e lumtur dhe e çliruar”/ Tea tregon kush i publikoi fotot me Beartin

LEXO EDHE:  Andi publikon foton duke qeshur/ Komenti i Jasminës tërheq vëmendjen e të gjithëve

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  “I urren”/ Fjoralba Ponari zbulon çfarë nuk i pëlqen partnerit të saj

LEXO EDHE:  “TURP, kthe diplomën mbrapsht”/ Andi dhe Melisa shpërthejnë keq ndaj mjekesAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kokë e këmbë” i marrosur pas konkurrentes/ Bajo surprizon Adën me një darkë romantike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bajo nuk ndalet së na surprizuari. Pas buqetës gjigante me trëndafila të kuq, arushin, Bajo e ka surprizuar Adën me një darkë shumë romantike.

Bajo kishte zgjedhur t’i shtronte rrugën me petale trëndafilash dhe qirinj.Ai e vuri veten në shërbimin e saj, duke treguar edhe vlerësimin maksimal ndaj Adës.

LEXO EDHE:  Andi publikon foton duke qeshur/ Komenti i Jasminës tërheq vëmendjen e të gjithëve

Ky takim ka shkaktuar shumë debate në studio, pasi vajzat mendojnë se ai po i bën gjithë këto gjeste për të rënë në sy të vajzave të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE