Connect with Us

Provokon me format perfekte/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Showbizz

Provokon me format perfekte/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Publikuar

-

Provokon me format perfekte/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Lauren Blake është një modele dhe influencuese shumë e njohur në rrjetet sociale. Ajo reklamon bikini të firmave të njohura duke tërhequr edhe më shumë ndjekës në llogarinë e saj.

Bukuroshja brune ka një trup mjaft tërheqës dhe pamja e saj e ka ndihmuar të fitojë edhe më shumë famë.

Përveç modelingut, Lauren pëlqen dhe aktrimin dhe është mjaft e talentuar.

LEXO EDHE:  U rendit në “Top 10” e vajzave më të bukura me bikini/ Fotot e ish miss-it shqiptar që po “çmendin” rrjetin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I pëlqen të pozojë vetëm me të brendshme/ Njihuni me modelen provokuese

Publikuar

-

Nga

Caroline Zalog është një modele mjaft e njohur në rrjetet sociale. Ajo është bërë e famshme falë linjave të saj dhe fotove tërheqëse që publikon në Instagram.

Carolines i pëlqen më së shumti të pozojë me të brendshme , madje nuk nguron të dalë vetëm me to edhe në rrugë.

Për më tepër kemi përzgjedhur fotot më provokuese të saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të bukura që keni parë/ Fotot më mahnitëse të bjondinës së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Aspen Mansfield është padyshim një nga modelet më të bukura që keni parë ndonjëherë. Bukuroshja numëron rreth 1.8 milionë ndjekës në Instagram.

Aspen publikon shumë foto provokuese në rrjetet sociale që tërheqin më shumë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo pozon për marka të ndryshme të veshjeve, si Fashionnova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej kohësh ka qëndruar larg ekranit/ Elita zbulon se kur do të rikthehet në televizion

Publikuar

-

Nga

Prej një kohe të gjatë nuk e kemi parë në ekran moderatoren Elita Rudi.

Rudi është distancuar paksa nga bota e televizionit pasi ëstë marrë me kujdesin e fëmijëve të saj, Zëri dhe Bota.

Duke qenë se të gjithë fansat e saj janë kuriozë të dinë se kur do të rikthehet Elita në ekran jo e ka treguar këtë përmes një bisede virtuale.

LEXO EDHE:  Tifozja e zjarrtë e futbollit/ Modelja e famshme ndez sërish rrjetin, pozon pas asnjë rrobë në trup

LEXO EDHE:  FOTOT/Paris Hilton vjen ndryshe

moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit duke mos zbuluar asnjë detaj rreth projektit që do të drejtojë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE