Connect with Us

Çmend meshkujt me linjat e saj/ Fotot më magjepsëse të modeles së fitnesit

Showbizz

Çmend meshkujt me linjat e saj/ Fotot më magjepsëse të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Çmend meshkujt me linjat e saj/ Fotot më magjepsëse të modeles së fitnesit

Giuliana Ava është një influencuese dhe trainere nga Long Island, New York. Ajo është bërë e njohur falë postimeve në rrjetet sociale, duke ndarë jetën e saj të përditshme me të gjithë ndjekësit.

Përkrah fotove dhe videove gjatë stërvitjeve të saj, Giuliana gjithashtu ndan shumë nga jeta e saj personale. Kjo përfshin betejat e saj të vogla të përditshme dhe përpjekjet për të arritur qëllimet. Giuliana ka fituar zemrat e shumë njerëzve në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Modelja seksi e Instagramit/ Fotot më përvëluese të Neyleen Ashley

Ajo vazhdon të frymëzojë një numër gjithnjë në rritje të fansave që jo vetëm të ndërtojnë fizik të shkëlqyer, por edhe stil jetese që do t’i bëjnë ata të ndihen të lumtur dhe të përmbushur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pritja e ish konkurrentëve të Përputhen në Shkodër/ Shpërthejnë ndjekësit: Nuk bëhet Shqipëria

Publikuar

-

Nga

Një ditë më parë, ish konkurrentët e Pëpruthen kanë ndaluar në Shkodër ku janë pritur nga një numër i madh njerëzish të cilët vraponin pas tyre për t’i takuar apo për të shkrepur një foto me ta.

Video ka patur shumë reagime në rrjetet sociale ku ndjekës të revoltuar kanë reaguar duke e quajtur këtë veprim jo normal.

LEXO EDHE:  “Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”/ Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

LEXO EDHE:  WOW- Iva Aliko më “bombë” se kurrë/ Fotot më shpërthyese të modeles së Instagramit

Ata shkruajnë se prandaj nuk bëhet Shqipëria pasi njerëzit në këtë vend ngrihen për gjëra të kota dhe jo për shqetësimet që realisht kanë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë prej ditësh/ Bora Zemani tregon raportin e Sarës me Atdheun

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentët e Pëpruthen, moderatorja Bora Zemani, autorja e programit, Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi kanë nisur prej javësh me turin e tyre në gjithë Shqipërinë.

Këtë radhë destinancioni ishte Shkodra ku hsumë prej ish konkurrentëve janë pritur me shumë entuziasëm nga fansat.

Por përpos kësaj moderatorja bora Zemani ka publikuar një moment ku shoihen Sara me Atdheun, duke e shoqëruar postimin me dy zemra.

LEXO EDHE:  FOTOT-Anxhelina Hadërgjonaj një “bishë” e vërtetë/ Pozon me bikini dhe ndez rrjetin

LEXO EDHE:  Fotot/ Kush janë autorët e atentatit te Komuna e Parisit

Kjo tregon se Sara dhe Atdheu kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pse pak ditë më parë ata konfirmuan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më shqyen”/ Ana Kauri tregon si e pritën fansat në Shkodër

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentëtë e Përputhen, gjatë këtij sezoni veror kanë vendosur që të bëjnë tur në të gjithë Shqipërinë.

Këtë herë ndalesa ishte në qytetin e Shkodrës, ku ish konkurrentët janë pritur nga qindra fansa të cilët kanë vrapuar drejt tyre për t’i takuar apo për të bërë thjesht foto me ta.

Ana Kauri e entuziasmuar ka publikuar një video në rrjetet sociale ku tregon se është pritur mjaft mirë nga fansat.

LEXO EDHE:  Fotot/ Kush janë autorët e atentatit te Komuna e Parisit

LEXO EDHE:  “Ke shkuar të gjesh burrë apo për plazh”/ Komentuesit kritikojnë Ledianën për veshjen

Më shqyen, Shkodra“, shkruan Ana krahas videos së publikuar në Instastory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE