Connect with Us

Upsss/ Robert Berisha shkëmben puthje pasionante me modelen seksi italiane

Showbizz

Upsss/ Robert Berisha shkëmben puthje pasionante me modelen seksi italiane

Publikuar

-

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Këngëtari Robert Berisha duket se ka hedhur pas historinë e dashurisë me këngëtaren Nora Istrefi. Gjatë kësaj periudhe që ata kanë qenë të ndarë janë komentuar shumë në rrjetet sociale, sidomos Roberti.

Më parë ai u komentua për një lidhje dashurie me modelen Jessica Kadriu, e cila pranoi se ishte e dashuruar me Robertin dhe se kishin patur një lidhje.

LEXO EDHE:  Bukuroshja amerikane me linjat perfekte/ Kjo është modelja më e ëmbël që keni parë

Së fundi në rrjet po qarkullojnë disa video ku Roberti shihet në shoqërinë e modeles italiane Maria Bove.

Ata shkëmbejnë puthje pasionante dhe me këtë po tregojnë se janë çifti më i ri në showbiz./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Modelja amerikane që po pushton Instagramin me fotot me bikini

LEXO EDHE:  “Po më shkatërronte marrëdhëniet me njerëzit që doja”/ Kastro Zizo tregon kush e “detyroi” të hiqte dorë nga alkooli

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  ‘Bukëshkalë, mosmirënjohës’, producenti i njohur hedh në gjyq Noizy-n

LEXO EDHE:  Belen Rodriguez një mama shembullore!

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE