Connect with Us

Puthja pasionante e Robertit me modelen italiane/ Flet ish e dashura e këngëtarit

Showbizz

Puthja pasionante e Robertit me modelen italiane/ Flet ish e dashura e këngëtarit

Publikuar

-

Puthja pasionante e Robertit me modelen italiane/ Flet ish e dashura e këngëtarit

Këngëtari Robert Berisha u shfaq në një video në Instastory duke u puthur me modelen italiane Maria Bove.

Video bëri xhiron në rrjetet sociale dhe nuk kishte si të mos përfundonte edhe tek ish e dashura e Robertit, Jessica Kadiu.

E pyetur nga fansat nëse e kishte parë videon dhe çfarë mendonte për këtë ajo u shpreh se kjo nuk është më problem i saj por i të dashurës aktuale të Robertit.

Ajo është shprehur se tashmë e ka kaluar atë fazën kur kishte ndjenja për të dhe se tani di ti dallojë njerëzit që e duan në të vërtetë dhe ato që e duan për interes.

Ju kam juve si FBI skam nevojë me pa se mi dergoni juve. Po lejeeeee bre se sdu me ja dit ai eshte problemi i saj tani hahahahaha i uroj fat asaj, kam kaluar kohën kur kisha ndjenja për të shumë kohë më parë. Gjithmone ju kam premtu qe nje dit do flas hapur dhe me ne fund jam shume okay qe te flas pa doreza.

Kjo do jete hera e fundit qe flas ne lidhje me kete teme jo pse me bezdis por sepse jam shume mire me vetveten dhe e kaluara duhet të qëndrojë në të kaluarën. Jam shume e lumtur deri tani dhe njerezit qe kam afer meje per momentin. Kam mesuar shume dhe tani e di si me dallu kur nje person qe te do ne te vertet dhe kur vetem te perdor per interesat e veta. Çdo gje ndodh per nje arsye”, shkruan Jessica./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Bën video duke ngarë makinën, Elvana Gjata i shpëton për pak përplasjes

LEXO EDHE:  Rama mbron Ajola Xoxën

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Tritan Shehu: Rama i mbërthyer nga nervozizmi i humbjes në Gjirokastër

LEXO EDHE:  Tritan Shehu: Rama i mbërthyer nga nervozizmi i humbjes në Gjirokastër

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE