Ende pa asnjë marrëveshje/ Mediu i shkon në zyrë Bashës

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu ka zhvilluar një takim me kreun e PD Lulzim Basha me shpresën se mund të arrihet një marrëveshje për koalicion mes tyre në zgjedhjet e 25 prillit. Edhe pse diskutimet mes tyre dhe grupi negociatar vijon prej një kohe të gjatë ende nuk ka një të tillë. Më herët, … Continue reading Ende pa asnjë marrëveshje/ Mediu i shkon në zyrë Bashës