Connect with Us

“Ke shkuar të gjesh burrë apo për plazh”/ Komentuesit kritikojnë Ledianën për veshjen

Showbizz

“Ke shkuar të gjesh burrë apo për plazh”/ Komentuesit kritikojnë Ledianën për veshjen

Publikuar

-

Ledjana bën veprimin e papritur/ Fansat e nxjerrin “zbuluar”

Lediana Prenga, tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të “Përputhen”.

Në episodin e shkuar të emisionit ajo u shfaq e veshur me një bluzë të shkurtër të kuqe (crop top) dhe me pantallona të zeza.

Konkurrentja ka publikuar foto në rrjetet sociale ku ka marrë shumë komente negative për mënyrën se si vishet.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë kritikuar duke thënë se kjo nuk është veshja e duhur me të cilën duhet të dalë në ekran.

LEXO EDHE:  Zgjedhjet e 25 prillit/ Gjekmarkaj “i tërheq veshin” opozitës: Të dalë nga gjendja anemike!

Kujtojmë se javën e kaluar në “Përputhen Prime” ajo sqaroi akuzat e bëra së fundi nga fansat se jashtë ishte e fejuar dhe se partneri i saj ishte në burg në Belgjikë.

Rreth kësaj ajo u shpreh duke thënë se ka mbetur shumë e habitur nga këto komente dhe iu është drejtuar ndjekësve të mos shpikin më gjëra të tilla./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti lë me “gisht në gojë” vajzat e shtëpisë/ Bën gjestin e papritur për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Gjatë ditës ka patur situata ku Semi është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Së fundi, në shtëpi ka ndodhur një situatë ngacmuese ku Semi i ka kërkuar Granitit të qërojë fruta dhe ai ka përgatitur një pjatë.

LEXO EDHE:  Zgjedhjet e 25 prillit/ Gjekmarkaj “i tërheq veshin” opozitës: Të dalë nga gjendja anemike!

LEXO EDHE:  Meksikania me linjat perfekte/ Fotot më mahnitëse të Daniela De Jesus

Ndërkaq Sheila duke e provokuar i thotë ta bëjë mirë pjatën “me shumë dashuri për Semin”, por në fakt ai i ka befasuar të gjithë me veprimin duke i dërguar pjatën me fruta Fifit./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  Redona Koci e shtrenjtë në shtrat…

LEXO EDHE:  Çmend ndjekësit me format seksi/ Fotot e modeles më “hot” të Instagramit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thyerja e rregullave nga banorët e Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për shkak të thyerjes së rregullave Big Brother ka marrë vendimin për të penalizuar të gjithë banorët “Vip”.

Sheila ka lexuar vendimin e marrë, në të cilin thuhet se disa prej banorëve kanë hequr me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke përshpëritur duke thyer kështu rregullin numër një të këtij realityshow.

Ndaj të martën të gjithë banorët do të penalizohen dhe do të bëjnë gati valixhet.

Banorë në fillim të programit, jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër 1 të Big Brother që është transparenca me publikun. Prandaj “Vëllai i Madh” ka vendosur që ditën e martë t’iu penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë”, thuhet në zarfin e zi./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Meksikania me linjat perfekte/ Fotot më mahnitëse të Daniela De Jesus

LEXO EDHE:  Video-Dalja e pazakontë e Ramës/ Shkon në emision pa kollare 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE