Connect with Us

“Ke shkuar të gjesh burrë apo për plazh”/ Komentuesit kritikojnë Ledianën për veshjen

Showbizz

“Ke shkuar të gjesh burrë apo për plazh”/ Komentuesit kritikojnë Ledianën për veshjen

Publikuar

-

Ledjana bën veprimin e papritur/ Fansat e nxjerrin “zbuluar”

Lediana Prenga, tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të “Përputhen”.

Në episodin e shkuar të emisionit ajo u shfaq e veshur me një bluzë të shkurtër të kuqe (crop top) dhe me pantallona të zeza.

Konkurrentja ka publikuar foto në rrjetet sociale ku ka marrë shumë komente negative për mënyrën se si vishet.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë kritikuar duke thënë se kjo nuk është veshja e duhur me të cilën duhet të dalë në ekran.

LEXO EDHE:  FOTOT- Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Kujtojmë se javën e kaluar në “Përputhen Prime” ajo sqaroi akuzat e bëra së fundi nga fansat se jashtë ishte e fejuar dhe se partneri i saj ishte në burg në Belgjikë.

Rreth kësaj ajo u shpreh duke thënë se ka mbetur shumë e habitur nga këto komente dhe iu është drejtuar ndjekësve të mos shpikin më gjëra të tilla./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  FOTOT- Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

LEXO EDHE:  “Antonela përsëri në mes të Mevlanit dhe Ledjanës”/ Juli habit me deklaratën

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  Bisha e “Playboy”/ Lindsey Pelas, fantastike në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Bisha e “Playboy”/ Lindsey Pelas, fantastike në fotot e fundit

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…

LEXO EDHE:  Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…Ajo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE