Connect with Us

U tha se bashkëjeton me Andin/ Melisa largohet përfundimisht nga Përputhen, zbulon arsyen

Showbizz

U tha se bashkëjeton me Andin/ Melisa largohet përfundimisht nga Përputhen, zbulon arsyen

Publikuar

-

“Bomba” e Melisës/ Pas Përputhen, ish konkurrentja ka gati këngën e saj të parë dhe klipin e nxehtë

Gjatë javës së kaluar, njëra prej konkurrenteve të Përputhen, Melisa Lleshi ,tha se do të bënte një lajmërim të rëndësishëm në Prime.

Mbrëmjen e kaluar ajo bëri të ditur lajmin se do të largohej përfundimisht nga emisioni.

Teksa të gjithë mendonin se shkaku kryesor është thashethemet që kanë dalë rreth saj dhe Andit, Melisa u shpreh se largimi i saj nuk kishte të bënte me këtë por me arsyen se ajo ndihej e lodhur psikologjikisht nga të gjitha ato që kanë ndodhur në emision dhe se nuk ndjen më asgjë për asnjërin nga djemtë.

LEXO EDHE:  “Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

Nuk mbaj dot më”- u shpreh konkurrentja. Ndërkohë kujtojmë se së fundi po qarkullon lajmi se ajo dhe Andi po bashkëjetojnë.

Shqipe Hysenaj e ka pohuar këtë në një intervistë të sajën ku u shpreh: “Unë e di që Melisa ka ardhur për Andin, e zgjodhi Fatjonin për lojë, e zuri me gojë emrin tim për ‘show’…”/ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ndodhet në spital. Me shaka ajo shkruan se ndodhe me pushime në Maldive. Nuk dihet ende se çfarë problemesh shëndetësore ka Rezarta.

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një nga çiftet më të njohura dhe të komentuara të showbizit. Ata janë prindër të një vajze që quhet Hera./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Para disa ditësh Ledjana njofton se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen dhe u shpreh se largimi i saj nuk ka të bëjë me Mevlanin. “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam gënjyer gjithë këto kohe. Jam akuzuar 2 here ne atë program për martese te rreme pa asnjë prove, ndaj kjo është nje pabesi qe me është bere. Po ju them vetëm dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thotë kam bomba për Ledjanën, betohem ne Zot se sot është dhe dite e shenjte se ka për ta paguar shtrenjte”, shkroi Ledjana në një posim.

LEXO EDHE:  “Sot një seancë e pështirë”/ Maliqi i vendosur: Po fitoi PS-ja largohem përfundimisht nga politika!

LEXO EDHE:  “Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

Pas kësaj deklarate Mevlani u shpreh se ndihet i zhgënjyer nga ajo dhe sipas tij një person që të thotë ‘të dua’ nuk mund të heqë dorë aq shpejt.

Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar një video me të dy protagonistët duke treguar se ata janë bashkë dhe janë shumë mirë me njëri-tjetrin. Ledjana shfaqet e ulur mbi prehrin e Mevlanit, teksa e përkëdhel nga fytyra.

“Gjatë gjithë kësaj kohe në 9 muaj në Për’puthen shumë njerëz më kanë plasur shpirtin. Ama për dy veta ka plasur dhe zemra. Do thoni ju kush janë, ja shikojini pak aman, mavria është”, shprehet Arjani në video./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelën/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Publikuar

-

Nga

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelës/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Princi dhe Blerimi kanë shprehur pëlqimin për Antonlën. Ditën e sotme Blerimi e ka vënë me shpatulla pas murit princit duke i thënë se nëse ai e dashuron konkurenten ai mund të hiqte dorë.

Princi u përgjigj se për të fjala dashuri është shumë e madhe. Gjatë debatit prezantuesja Bora Zemani u shpreh se duhet të presim se cili prej tyre do ta fitojë dashurinë e saj, Juli bën komentin epik.  Ai ka kujtuar fjalën popullore  dhe shprehet se gjithmonë fiton i treti./CNA.al

LEXO TE PLOTE