Connect with Us

Francezja që pëlqen të pozojë vetëm nudo/ Pauline Tantot nuk i lë vend imagjinatës

Showbizz

Francezja që pëlqen të pozojë vetëm nudo/ Pauline Tantot nuk i lë vend imagjinatës

Publikuar

-

Pauline Tantot është një modele franceze e cila fitoi shumë famë dhe vëmendje për modelimin dhe fotot nudo të cilat i publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është gjithashtu bashkëpronare e markës së njohur të bikini me emrin Khassani Swimwear, të cilën e filloi me motrën e saj binjake me emrin Mathilde Tantot .

Gjithashtu ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë të nxehta. Ajo vlerësohet tepër për pamjen e saj seksi dhe për figurën e trupit tepër tërheqëse dhe super në formë.

LEXO EDHE:  Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Gjithashtu, ajo udhëton në të gjithë botën me motrën e saj duke promovuar dhe modeluar për markën e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Fytyrë kukulle dhe trup perfekt/ Fotot më surprizuese të modeles bukuroshe të Instagramit

LEXO EDHE:  Meksikania që trazon rrjetin/ Fotot më magjepsëse të modeles së Instagramit

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Ekspozon linjat perfekte me pozat e saj/ Fotot më fantastike të yllit të Instagramit

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE