Connect with Us

Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

Showbizz

Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

Publikuar

-

Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuara të showbizit. Dembacaj është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh realizon intervista me ndjekësit dhe zbulon më shumë detaje rreth saj.

Së fundi një ndjekës e ka pyetur nëse është e vërtetë që me shoqërinë në biseda flet me fjalor të pisët.

Moderatorja është përgjigjur hapur si gjithnjë duke pranuar se është e vërtetë. Sipas saj biseda me fjalor të pisët e ndihmon të shprehet më mirë.

LEXO EDHE:  Akuzat për gazetën Tema/ Mero Baze i përgjigjet Metës: Pronar ilegal shtypi

“Thonë gojët e liga se me shoqërinë në biseda flisni me fjalor të pisët. A është e vërtetë?”, e pyet ndjekësi

“Po! Të ndihmojnë të shprehesh më mirë. Pra është e vërtetë”, përgjigjet moderatorja./ CNA.al

Nga planet për fëmijë tek dasma/ Rudina Dembacaj rrëfehet pas martesës
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  “Të lutem modeloje një çik hundën”- Tayna i përgjigjet kërkesës së ndjekësit me një këshillë

LEXO EDHE:  Xhemi Shehu e thotë publikisht/ “E kam mbyllur njëherë e mirë me televizionin”

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  “Terrorizon dhe nxit konflikte”/ Lefter Koka i përvishet Ilir Metës

LEXO EDHE:  “Të lutem modeloje një çik hundën”- Tayna i përgjigjet kërkesës së ndjekësit me një këshillë

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE