Connect with Us

Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

Showbizz

Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

Publikuar

-

Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuara të showbizit. Dembacaj është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh realizon intervista me ndjekësit dhe zbulon më shumë detaje rreth saj.

Së fundi një ndjekës e ka pyetur nëse është e vërtetë që me shoqërinë në biseda flet me fjalor të pisët.

Moderatorja është përgjigjur hapur si gjithnjë duke pranuar se është e vërtetë. Sipas saj biseda me fjalor të pisët e ndihmon të shprehet më mirë.

LEXO EDHE:  “Jam më shumë se pjeshka mbi taka”/ Einxhel Shkira flet për eksperiencën në televizion: Nuk dua të rikthehem

“Thonë gojët e liga se me shoqërinë në biseda flisni me fjalor të pisët. A është e vërtetë?”, e pyet ndjekësi

“Po! Të ndihmojnë të shprehesh më mirë. Pra është e vërtetë”, përgjigjet moderatorja./ CNA.al

Rudina Dembacaj këshillon gratë që s’merren vesh me burrat/ Ja çfarë duhet të bëni sipas aktores
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  Kiara Tito shuan kuriozitetin/ Publikon foton e 8 viteve më parë

LEXO EDHE:  FOTOT-"Durimi është i hidhur"/ Moderatorja e sportit vijon me fotot provokuese

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  Avokatia e Top Channel për inceneratorët/ Malltezi “bombardon” me pyetje Ben Blushin

LEXO EDHE:  “Ç’është kjo ftesë pash Zotin”/ Moderatorja zbulon çfarë i tha shkrimtarja pas videos që bëri xhiron e rrjetit

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  “PS skenar për të ndërhyrë në njësinë ku do votohet elektronikisht”/ Celibashi i përgjigjet Metës

LEXO EDHE:  Avokatia e Top Channel për inceneratorët/ Malltezi “bombardon” me pyetje Ben BlushinAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE