Connect with Us

Luana Vjollca thumbon Arbana Osmanin/ Ndjekësit: Kur ishte Arbana në Top ti ishe duke pirë akoma qumësht

Showbizz

Luana Vjollca thumbon Arbana Osmanin/ Ndjekësit: Kur ishte Arbana në Top ti ishe duke pirë akoma qumësht

Publikuar

-

Luana Vjollca thumbon Arbana Osmanin/ Ndjekësit: Kur ishte Arbana në Top ti ishe duke pirë akoma qumësht

Mbrëmjen e kaluar në ekranin e Top channel është rikthyer sezoni i ri i emisionit të Arbana Osmanit, “Dua të të bëj të lumtur”.

Duke qenë se emisioni i Luana Vjollcës mbylli sezonin e 4 një javë më parë, moderatorja ka publikuar disa foto mbrëmjen e kaluar në Instagram që ndjekësit e kanë parë si një thumb ndaj Arbanës.

Krahas fotove Luana shkruante: “A jeni gati për shown tim? Kujt i mungon “Shiko Kush Luan sonte”?

Në rrjet ka patur shumë reagime, madje njëra prej tyre që ka reaguar ka qenë dhe moderatorja Arbana Osmani, e cila i është përgjijgur komentit të një prej ndjekëseve të Luanës.

LEXO EDHE:  Lajm i trishtë/ Viola Spiro humb babain nga Covid-19

“Ta postojme promon per sot? ? Yll ?”, shkruan ajo, ndërsa Arbana shkruan prerë: Postoje.

Pas reagimt të Arbanës ka patur shumë mbështetës të cilët i kanë kujtuar se mezi e kanë pritur emisionin e Arbanës dhe dikush i ka kujtuar Luanës se Arbana ka qenë shumë vite më parë në ekranin e Top Channel se ajo.

Ndërkohë nuk ka patur një reagim të moderatores Luana Vjollca e cila është kritikuar shumë për photoshop në fotot e saj të fundit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Publikuar

-

Nga

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Të shumtë janë konkurrentët e Përputhen që i janë futur botës së muzikës. Mevlan Shaba, Melisa Lleshi, Princ Mile, Julian Lala, këto janë vetëm disa prej emrave që kanë befasuar të gjithë ndjekësit me zgjedhjen e tyre.

Pak kohë më parë edhe ish konkurretja Ana Kauri shprehu dëshirën se në një të ardhme do të merrej me muzikë.

Pas këtyre emrave, një tjetër ish konkurrente, ka zbuluar surprizën, duke thënë se këtë javë ka nisur me xhirimet e projektit muzikor.

LEXO EDHE:  Oriola Marashi surprizon moderatoren për Krishtlindje dhe ajo e ka të pamundur ta fshehë lumturinë!

LEXO EDHE:  Taksa 0 për biznesin e vogël/ Veliaj i kujton matematikën Bashës

Bëhet fjalë për Ana Lleshin, e cila e ftuar në emisioni “E diell” ka zbulaur shumë pak detaje për projektin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A të vjen keq që s’jam e jotja?”/ Ana Lleshi thumbon Arsimin

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi dhe ish konkurrenti i Përputhen, Arsim Abduli janë komentuar shumë në mediat rozë për një lidhje dahsurie mes tyre. Edhe pse dyshja nuk e konfirmoi asnjëherë se ishin në një lidhje fotot ku shiheshin bashkë tregonin të vërtetën.

Së fundi po përflitet se ata janë ndarë. Pak ditë më parë ishte Arsimi ai që hodhi dyshimet pasi në një postim të tijin në rrjetet sociale shkruante: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

LEXO EDHE:  Nga “Big Brother” tek largimi i bujshëm i Xhemit nga Top Channel/ Rrëfehet Arbana Osmani

LEXO EDHE:  WOW-Jonida Vokshi super në formë edhe pas lindjes/ Gentjan Zenelaj i bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Pas këtij thumbi nga ana e Arsimit nuk kanë munguar as thumbat e Anës. Ajo ka publikuar një foto ku krahas shkruan: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja ?!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Nuk e dimë nëse këto thumbe janë për njëri-tjetrin, por presim reagimet në ditët në vijim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

Publikuar

-

Nga

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij e vështirë.

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ai ka treguar se prej 5 vitesh ka bërë gjilpëra edhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje duke mos e ditur këtë fakt.

“Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.”, rrëfeu Atdheu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE