Connect with Us

Pa grim dhe e lodhur/ Pas infektimit me Covid, moderatorja e Top Channel shfaqet si asnjëherë më parë

Showbizz

Pa grim dhe e lodhur/ Pas infektimit me Covid, moderatorja e Top Channel shfaqet si asnjëherë më parë

Publikuar

-

Pa grim dhe e lodhur/ Pas infektimit me Covid, moderatorja e Top Channel shfaqet si asnjëherë më parë

Moderatorja e Top Channel, Bora Zemani bëri të ditur se është në izolim për shkak se është infektuar me Covid-19. Zemani ka treguar se është nën kujdesin e duhur mjekësor dhe se gjendja e saj shëndetësore është e mirë.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet jo si zakonisht, e kuruar ashtu siç jemi mësuar ta shohim  në ekran.

LEXO EDHE:  “Fëmijët nuk i kam bërë me frymën e shenjtë”/ Xhemi Shehu iu “mbyll” gojën ndjekësve

Pa grim dhe paksa e lodhur Bora tregon si po e kalon ditën e saj në karantinë.

‘Për ajërosje në ballkon’, shkruan moderatorja krah fotos./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Becky Hudson është një nga bombat e Playboy. Bukuroshja me sytë blu çmend meshkujt teksa dhuron poza shumë seksi.

Becky ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku publikon foto shumë të nxehta.

Ajo nuk lë rast pa ekspozuar format e saj shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela zbulon sekretin/ “Së shpejti do të dalë…”

Publikuar

-

Nga

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Antonela Berisha është një nga konkurentet e Përputhen shumë të komentuara. Në programin e sotëm Antonela bëri me dije se së shpejti do të nxjerrë një këngë të sajën. Sipas saj, pjesë e klipit të saj do të jetë Arsimi.

Kjo ka qenë edhe një nga arsyet që Atdheu ish konkurent i përputhen është mërzitur më të dhe nuk vazhduan me takime.

“Unë mendoj që Atdheu është mërzitur me mua se nuk e mora unë pjesë të videoklipit tim. Së shpejti unë do të publikoj një këngë timen dhe pjesë e këtij klipi do të jetë Arsimi”, u shpreh Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Nga

Konkurentja e Përputhen Ola Zenelaj ditën e sotme ka zhvilluar takimin e radhës me Çimin. Sot dyshja kishte zgjedhur ta zhvilonin takimin e tyre larg zhurmës në një kala.

I pyetur nga Çimi se s aka zgjatur lidhja e saj më e gjatë Ola tha se ka qenë 3 vjet.

Gjithashtu konkurentja deklaroi se nuk e sheh veten të martuar me një djalë shqiptar.

LEXO EDHE:  Foto\Këtu po ngrijmë së ftohti, në Australi bëhet plazh

LEXO EDHE:  “Ka koronavirus por ka dhe koronandërtues”/ Artan Hoxha publikon fotot dhe ironizon

“Më pëlqejnë djemtë që janë rritur jahstë, kanë një mentalitet tjetër. Djemtë e Shqipërisë janë të egër dhe jam zhgënjyer nga ata. Unë kam qenë e lidhur me djem që më shumë se gjysëm e jetës e kaë kaluar jashtë dhe kanë marrë mentalitetit e vendit ku janë rritur”, është shprehur Ola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE