Connect with Us

“Lutem që vogëlushes sonë t’i shkëlqejnë sytë si ty”/ Eliona Pitarka publikon fotot me bashkëshortin

Showbizz

“Lutem që vogëlushes sonë t’i shkëlqejnë sytë si ty”/ Eliona Pitarka publikon fotot me bashkëshortin

Publikuar

-

“Lutem që vogëlushes sonë t’i shkëlqejnë sytë si ty”/ Eliona Pitarka publikon fotot me bashkëshortin

Aktorja Eliona Pitarka është në muajin e fundit të shtatzënisë. Aktorja e humorit është në pritje të një vajze.

Para lindjes së saj ajo ka relaizuar një set fotografik shumë të bukur ku shfaqet krah bashkëshortit të saj. Me buzëqeshjen në fytyrë, aktorja ka vetëm një lutje, që të bijës t’i shkëlqejnë sytë njësoj si babit.

Kur te shoh duke buzeqeshur, lutem qe vogelushes sone ti shkelqejne syte e te buzeqesh njesoj si ty ❤️”, shkruan Eliona krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)


Duke qenë se bashkëshorti i saj nuk i përket botës së showbizit ajo e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave rozë. Madje shumë të rralla janë rastet ku ajo publikon fotot me bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Angelina Jolie akuzon Brad Pitt për dhunë në familje/ Aktorja bën deklaratën e fortë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Biznesmeni gay befason me deklaratën e tij/ “Shyqyr nuk do të shkoj më me meshkuj shqiptarë”

Publikuar

-

Nga

Biznesmeni gay Elton Ilirjani, i ftuar në emisionin Zonë e Lirë, u shpreh se nuk dëshiron të ndryshojë gjini.

Përveç kësa Ilirjani u shpreh se është shumë i lumtur që është në Amerikë dhe nuk do të shkojë më me meshkuj shqiptarë.

Teksa Çani e pyet se nëse e ka ndryshuar gjininë pasi së fundi ka ndryshuar shumë në pamjen e jashtme, Ilirjani u përgjigj:

“Ndoshta mund të perceptohet kështu, por nuk dua që ta ndryshoj gjininë. Mendoj që njerëzit që ndryshojnë gjininë duhet të mendohen mirë. Të gjitha institucionet përgjegjëse për këtë duhet të sigurohen që këta persona që ndërrojnë gjininë, nuk e ndryshojnë këtë për të bërë para apo se meshkujt shqiptarë i duan ata femra.

LEXO EDHE:  Angelina Jolie akuzon Brad Pitt për dhunë në familje/ Aktorja bën deklaratën e fortë

LEXO EDHE:  Ema Andrea flet pa dorashka/ Rrëfen për ngacmimet seksuale në punë

Unë e kam thënë herë tjetër, ka shumë meshkuj shqiptarë, që unë shyqyr Zotit nuk do shkoj më me meshkuj shqiptarë, falenderoj Zotin që jam në Amerikë. Meshkujt shqiptarë edhe kur shkojnë me një mashkull duan ta kthejnë në një femër. Kam frikë që një transgjinor në Shqipëri bëhen të tillë se duan të kënaqin meshkujt. Kjo është gabim”, shprehet ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Sara e Përputhen nuk përmbahet/ Çmend rrjetin me kërcimin provokues

Publikuar

-

Nga

VIDEO-Sara e Përputhen nuk përmbahet/ Çmend rrjetin me kërcimin provokues

Sara Malaj është një nga vajzat më të përfolura të Përputhen. Pas ndarjes nga Atdheu, Sara është kthyer në qendër të vëmendjes falë fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka çmendur rrjetin teksa ka publikuar një video shumë seksi. Ajo shfaqet duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese dhe kaq është dashur që ndjekësit të shpërthejnë në komente.

LEXO EDHE:  “Kujdes”/ Rozana Radi ndan me ndjekësit problemin e madh

LEXO EDHE:  Pas humbjes së gjyshes së saj, Rita Ora prek me dedikimin për të/ “Do të më mungosh çdo ditë”

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @iamsaramalaj

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kanë humb një thesarë që se gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Publikuar

-

Nga

“Kanë humb një thesar që nuk e gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Antonela Berishaj është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur të showbizzit.

Bjondja bukuroshe u bë se njohur falë pjesëmarrjes së saj në Përputhen, nga ku doli beqare.

Pas daljes nga Përputhen ajo u bë pjesë e ekranit ku u bë bashkë moderuese e emisionit Top Arena.

Pas kësaj eksperience, Antonela ka vijuar pushimet e saj, teksa herë pas here publikon foto provokuese.

Mbrëmjen e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagra, një mesazh nga Elhaid Cufi, ku shkruan “Nuk duhet të mërzitesh ti pse njerëzit nuk të vlerësojnë sinqeritetin, leni të mërziten ata kur të kuptojnë se kanë humb një thesar që se gjejnë ma…”.

Nuk dihet se kujt ia drejton Antonela mesazhin ‘thumbues’, ndoshta mund të jetë dhe për Mevlanin i cili zgjodhi Ledianën para saj, megjithëse dyshja sot nuk janë më bashkë./CNA.al

LEXO TE PLOTE