Connect with Us

FOTOT- Tea Trifoni, personazhi që bëri të gjithë shqiptarët të flasin për të/ Ndryshimi i saj drastik në “Përputhen”

Showbizz

FOTOT- Tea Trifoni, personazhi që bëri të gjithë shqiptarët të flasin për të/ Ndryshimi i saj drastik në “Përputhen”

Publikuar

-

FOTOT- Tea Trifoni, personazhi që bëri të gjithë shqiptarët të flasin për të/ Ndryshimi i saj drastik në “Përputhen”

Tea Trifoni është një nga ish konkurrentet e emisionit “Përputhen.” Ajo ishte më e pëlqyera nga publiku  deri në momentin që në rrjet dolën fotot e saj ku puthje me një tjetër ish konkurrent Beartin.

Tea është komentur pafund në mediat rozë për mashtrimin e saj së bashku me Andi Shehu, të cilët u shtirën si çift.

Pasi fansat kuptuan të gjithë historinë, vijuan të mos e ndiqnin më në Instagram ku numëronte mbi 500 mijë ndjekës.

Instagrami i saj është mbyllur  nga fansat të cilët si duket e kanë ndëshkuar në këtë mënyrë Tean.

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Por le të kthehemi pak në kohë dhe të flasim pr ndryshimin e saj në pamje. Pasi deklaraoi se kishte vendosur balonin gastrik për të humbur peshë, që nga ajo kohë Tea është shfaqur shumë ndryshe,

Në një nga episodet e emisionit Përputhen, Tea tha se kishte humbur plot 16 kilogramë për pak kohë. Në fakt ndryshimi i saj në qoftë se i hidhni një sy fotove të mëparshme të Teas.

Shikoni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.



Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD “çmend” Instagramin/ Tregon format perfekte në pozat me bikini

LEXO EDHE:  FOTOT-Brenda kishave të braktisura të Evropës

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.



Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  Foto/ Demi Rose më provokuese se kurrë edhe në darkën e Krishtlindjes

LEXO EDHE:  Video-Po bënte fotot e dasmës/ Nusja largohet me vrap në momentin e shpërthimit në Bejrut

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD “çmend” Instagramin/ Tregon format perfekte në pozat me bikini

LEXO EDHE:  FOTOT-Brenda kishave të braktisura të Evropës



“Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE