Connect with Us

“Shoqëri pa gjak”/ Fjoralba Ponari e revoltuar për reagimet në ngjarjet e fundit

Showbizz

“Shoqëri pa gjak”/ Fjoralba Ponari e revoltuar për reagimet në ngjarjet e fundit

Publikuar

-

“Të paska harruar i dashuri”/ Fjoralba Ponari zbulon dhuratën që mori nga partneri për Shën Valentin

Mashtrimi i Teas dhe Andit ka revoltuar shumë ndjekës të tyre në rrjetet sociale. Tashmë pyetja më e shpeshtë që qarkullon në rrjetet sociale është çfarë mendimi keni për Tean dhe Andin.

Kanë qenë të shumtë personazhet publikë që kanë reaguar rreth tyre por kur kjo pyetje i bëhet moderatores Fjoralba Ponari, ajo ka kujtuar se nuk duhet të jetë kjo ngjarja për të cilën duhet të flitet kaq shumë dhe të ketë reagime dhe mllef nga njerëzit.

Përpos kësaj ajo ka theksuar se shoqëria shqiptare është hiprokite dhe nuk reagon për gjërat që vërtetë janë të rënda siç ishte përdhunimi I 89 vjeçares apo dhuna që një nënë ushtroi mbi fëmijën e saj 3 vjeçar.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca zbulon ëndrrën e fëmijërisë/ Moderatorja tregon profesionin tjetër që nuk e realizoi kurrë

Mendoj që shoqëria shqiptare është hipokrite! Shoqëri pa gjak, që përqëndron gjithë energjitë e mllefin e saj për të ndëshkuar 2 individë që nesër as do mbahen mend, e që zgjedh të mbyll sy e vesh para ndodhive të ditëve të fundit siç ishte përdhunimi i një 89-vjeçareje dhe dhunës makabre fizike të një 3-vjeçareje. Ja këtë mendoj!”, shkruan Fjoralba./ CNA.al

“Shumë keq kësaj radhe”/ Fjoralba Ponari infektohet për herë të dytë me Covid
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella çmend ndjekësit/ Tregon format “bombë” me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella është padyshim një nga modelet më seksi dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bjondina bukuroshe ka rritur temperaturat teksa ka publikuar një foto në Instagram ku shafqet me bikini.

Vëmendjen e të gjithëve e kanë marrë format e saj bombastike.

Kejvina ka pozuar me bikini ngjyrë pink e mbështetur pas një peme.

LEXO EDHE:  Rudina Dembacaj këshillon gratë që s’merren vesh me burrat/ Ja çfarë duhet të bëni sipas aktores

LEXO EDHE:  “Biri im”/ Rudina Dembacaj uron për ditëlindje djalin e Markut

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Publikuar

-

Nga

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Mina Mendes është një modele e famshme, e cila ka lindur më 23 nëntor 1986 në Gjermani. Modelja profesioniste shquhet për stilin e saj alternativ dhe tatuazhet unike.

Ajo ka qenë imazh i disa prej revista të njohura si “Inked Mag” ku ajo u bë e njohur.

Përveç modelingut, bukuroshes bjonde i pëlqen shumë të udhëtojë në vendet e nxehta, ku nguron të publikojë edhe fotot me bikini.

LEXO EDHE:  “Më ka mbetur që e vogël”/ Luana Vjollca tregon vesin që e shoqëron prej shumë vitesh

LEXO EDHE:  Shkarkimi i Zef Hilës/ Shoqata e Bashkive: Kjo është hakmarrje politike

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është bukuroshja që do t’iu “rrëmbejë” zemrën

Publikuar

-

Nga

Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është bukuroshja që do t’iu “rrëmbejë” zemrën

Chloe Othen është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë shumë të re.

Othen ka qenë pjesë e shumë kompeticioneve të bukurisë ku ka fituar shumë prej tyre.

Othen fitoi shumë çmime si “Miss Earth England 2013”, “Miss Model of the World UK” në 2011, “Face of Sandstorm Boutique 2011” dhe të tjerë.

LEXO EDHE:  Gjyshja vë në siklet moderatoren shqiptare/ “Vishe pak më të gjatë minifundin se i tërbuat çunat”

LEXO EDHE:  “Biri im”/ Rudina Dembacaj uron për ditëlindje djalin e Markut

Modelja gjithashtu ka nënshkruar nga shumë agjenci të njohura të modelimit duke përfshirë, “Models”, “Faux Face London.” Përveç kësaj, ajo modeloi për disa marka si “NARS Cosmetics”, “TODS”, “Breitling”, “MYO Fashion”, “Sahara India”, “Fashion TV”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE