Connect with Us

Engjëlli i “Victoria Secret” çmend meshkujt me linjat e saj/ Fotot më provokuese të modeles së njohur

Showbizz

Engjëlli i “Victoria Secret” çmend meshkujt me linjat e saj/ Fotot më provokuese të modeles së njohur

Publikuar

-

Engjëlli i “Victoria Secret” çmend meshkujt me linjat e saj/ Fotot më provokuese të modeles së njohur

Kelly Galle nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Ajo numëron rreth 1.4 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte. Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas reagimit të Mevlanit/ Juli bën paralajmërimin: Sekretet sheshit

Publikuar

-

Nga

Pas reagimit të Mevlanit në rrjetet sociale, ku përcjell mesazhin që “Shpresa nuk vdes kurrë “, ndjekësve iu ka tërhequr vëmendjen komenti i Julian Lalës.

Krahas fotos, Juli shkruan: “Ora 14:52 në dorë 😮 sekretet sheshit 😀”.

Nuk e dimë nëse ky është një koment me shaka apo thumbues i Julit, apo për çfarë sekretesh e ka fjalën. Kujtojmë se largimi i Ledjanës nga Përputhen është komentuar pafund në mediat rozë. Madje nuk kanë munguar as reagimet dhe akuzat nga të tjerë ish konkurrentë të Përputhen.

Pak ditë më parë Melisa hodhi akuza ndaj Ledjanës, duke aluduar se ajo ka një lidhje jashtë programit.

O zemra e vogel sa qenka lumturu qe i kam permend emrin ja se po te permend serish se me duket mi more me shaka mesazhet qe te shkruaja! Te flasesh ne telefon ke frike por te shpikesh mbi mua te pelqen! Une jam me parimin qe nese zihen 2 te rinj duhet te ngeli mes ketyre 2 te rinjve por te paftyrat nderhyjne familjen, permendin mamane dhe babane! Une personalisht u lodha me mesazhe me ty kshuqe preferoj te bej nje xhiro andej nga bukëmira! Dergoji fjalet edhe andej nga belgjika, do degjohemi shume shpejt por une jam qingji i urte qe pin 2 nena!”

LEXO EDHE:  Foto sensuale/Mësoni joga me modelen seksi

LEXO EDHE:  Fotot/ Një këngëtare seksi si Mel B

Ndërkohë nga ana tjetër Ledjana reagoi duke hedhur poshtë akuzat, madje duke kërcënuar se ata që po e akuzojnë padrejtësisht do ta paguajnë shumë shtrenjtë.

“Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere.

Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruante Ledjana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga, bëri të ditur vendimin e saj duke treguar se është larguar nga programi.

Nëpërmjet një statusi ajo bëri të ditur se largimi i saj nuk ka të bëjë me akuzat që janë hedhur së fundi ndaj saj, por për arsye të tjera të cilat i shprehu edhe në emision.

Nga ana tjetër, Mevlani nuk ka reaguar ende rreth largimit të saj, por nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka përcjellë një mesazh të rëndësishëm.

LEXO EDHE:  Befason Mimoza Shkodra/ Tregon format perfekte me bikini

LEXO EDHE:  Heronjtë janë edhe në terren/ Manastirliu nxjerr fotot: Vigjilencë maksimale në gjurmimin e rasteve

“Shpresa nuk vdes kurrë”, shkruan ai. Ende nuk e dimë se çfarë ka ndodhur mes dyshes dhe nëse Mevlani do të vijojë të qëndrojë në program apo do të tërhiqet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-E papërmbajtshme/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

FOTOT-E papërmbajtshme/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

Tita Sahara është një nga modelet më të nxehta të momentit. Me pozat e saj tejet seksi, ka çmendur ndjekësit.

Sahara nuk nguron të  pozojë topless apo nudo, duke treguar kështu pa asnjë kompleks hiret e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE