Pas kolegut të saj, infektohet me Covid Ori Nebijaj

1 Shkurt 2021, 12:37, Lifestyle CNA
Pas kolegut të saj, infektohet me Covid Ori Nebijaj

Pas kolegut të saj Isli Islami, edhe moderatorja Ori Nebiaj është infektuar me Covid-19.

Gjatë një interviste që po zhvillonte me kreun e Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, moderatori Isli Islami bëri të ditur se Ori ishte prekur me Covid. Ai tregoi se Ori ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

?Nuk e di nëse te 127 keni hasur javën e kaluar një telefonatë, e cila vinte nga një vajzë e re nga Tirana, me banim te rruga ?Islam Alla?, identifikuar me emrin Oriela Nebiaj që tregonte për simptomat që kishte.

Nuk e di nëse është regjistruar, sepse edhe Orin e kemi me Covid, Përfitojmë nga rasti për t?i uruar të shkuara dhe i themi se e presim shumë shpejt. Mbi të gjitha duke i qetësuar të gjithë dhe duke u thënë se është mirë me shëndet?, bëri të ditur Isli./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Wake Up në Top Channel (@wakeup_topchannel)

Lajmet e fundit nga