Connect with Us

“Mos u bëni preja e njerëzve vetëm për famë”/ Sindi ironizon Tean dhe Andin, sqaron pjesën e skenarit

Showbizz

“Mos u bëni preja e njerëzve vetëm për famë”/ Sindi ironizon Tean dhe Andin, sqaron pjesën e skenarit

Publikuar

-

“Mos u bëni preja e njerëzve vetëm për famë”/ Sindi ironizon Tean dhe Andin, sqaron pjesën e skenarit

Pas zbulimit të lidhjes së Teas dhe Beartit dhe shtirjes me Andin, tashmë ndjekësit janë të zhgënjyer dhe gjithnjë e më shumë besojnë se situatat në emisionin Pëpruthen bëhen me skenar.

Këtë gjë e ka shprehur dhe një ndjekës i njërës prej konkurrenteve, Sindi Locit. Sindi së fundi ka publikuar në Instastoryn e saj një foto ku shihet me pastorin Akil Pano dhe në duar mban një letër.

Ndjekësit e kanë kapur këtë detaj dhe i kanë drejtuar pyetjen: Pse i kishe ato fletat në dorë kur dole në fotografi, Apo skenari i Olsës?”

Sindi është përgjigjur duke u shprehur e askush nuk e ka komanduar për asgjë që ka  bërë. Ajo ka këshilluar ndjekësit e saj të mos bëhen preja e disa personave vetëm për famë, duke thumbuar kështu Tea dhe Andin.

Nuk e di se si t’i përgjigjem kësaj pyetjeje. Dua të dini diçka, unë kurrë nuk jam “komanduar” nga askush për asgjë që kam bërë. Jam aq e zonja për veten time sa të mos lejoj këtë gjë, ashtu si çdokush nuk do e lejonte të ishte lodra e dikujt në ditët e sotme. Për aq kohë sa unë jam në emision, nuk kam parë asnjë skenar dhe shpeshherë edhe jam habitur nga rrjedha e ngjarjeve.

Askush nuk më ka detyruar të them apo të bëj diçka që unë nuk kam dashur. Përkundrazi, kanë qenë afër meje në çdo moment kur unë kisha nevojë sepse po merrja sulme nga publiku që atëherë nuk i përballoja dot.

Kështu që ju lutem që kurrë më të mos bëheni preja e lehtë e disa personave vetëm për famë, sepse ashtu si ju gënjyen, ashtu do t’ju gënjejnë. Kaq kam për të thënë”, shkruan Sindi në postimin e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dafina Zeqiri shuan kuriozitetin e fansave/ Publikon fotot nga fëmijëria

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit. Ajo është komentuar shpesh në media për stilin dhe pamjen e saj.

Së fundi Dafina ka vendosur të shuajë kuriozitetin e të gjithëve, duke treguar disa foto nga fëmijëria, duke zbuluar se si ka qenë në klasën e dytë dhe të gjashtë.

LEXO EDHE:  FOTO- Nuk mbahet më Ledjana/ Tregon muskujt dhe tangat

LEXO EDHE:  “Bëri si i lënduar”/ Tea e zhgënjyer nga Andi

Duket se Dafina ka ruajtur të njëtën buzëqeshje si nga fëmijëria.Kujtojmë se këngëtarja po shijon sukseset e hiteve të njëpasnjëshme nga Albumi, “Dafinë Mo”j, në të cilin ka përfshirë edhe bashkëpunime me shumë artistë të njohur shqiptarë.

Por më i veçanti është dueti që ka bërë me nënën e saj./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-WOW-Me flokët e prera shkurt/ Xhensila Myrtezaj mahnit me pamjen e re

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të njohura të showbizit shqiptar.

Pas hitit me reperin Lumi B, duket se këngëtarja ka përgatitur një tjetër surprizë për fansat e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku ka mahnitur të gjithë ndjekësit me pamjen e re.

LEXO EDHE:  Digitalb publikon videot e Ermalit me Filip Çakulin

LEXO EDHE:  "Plas keq" mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos fol mëE mbuluar me gurë të shëndritshëm në pjesën e sipërme, me flokët e prera shkurt, Xhensila duket shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

“Durim”, shkruan ajo krahas fotos, duke nënkuptuar se një projekt është rrugës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ A mendon më Ledjana për Mevlanin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse tashmë u bënë kohë që janë ndarë, fansat nuk reshtin së pyeturi Ledjanën në lidhje me Mevlanin. Së fundi Ledjana ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një prej tyre e pyet nëse mendon për Mevlanin.

Ledjana është shprehur se nga mëngjesi deri në darkë është aktive me punë dhe nuk ka kohë të mendojë për askënd.Ajo shton se ka shumë persona që i ka larg për momentin dhe nuk di se kë të mendojë më përpara.

LEXO EDHE:  Pasioni i çmendur: Këngëtarja shqiptare është eksperte në sportin e qitjes

LEXO EDHE:  Pasioni i çmendur: Këngëtarja shqiptare është eksperte në sportin e qitjes

Unë nga mëngjesi deri në darkë e aktivizoj veten me punë dhe angazhime në mënyrë që të mos kem kohë për të menduar për askënd. Hmmm nëse do të ishte si thua ti fatkeqësisht të gjithë personat që i dua ikam larg për momentin. Ndaj se di kë të mendoj më përpara”, shkruan Ledjana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE