Ekskluzive/ Zbulohet ku kanë ngecur negociatat e Bashës me Mediun, Idrizin dhe Dulen

Lulzim Basha ka mbyllur pjesërish marrvëshjen me aleatët opozitarë, por kanë ngelur ende 3 parti të cilat kanë ende diskutime të forta. Dule, PBDNJ Vangjel Dule i PBDNJ-së kërkon një vend të sigurt në qarkun e Korçës dhe një emër të diskutueshëm në Vlorë. Pas përplasjeve me Fred Bejlerin e Himarës, Dule kërkon të largohet … Continue reading Ekskluzive/ Zbulohet ku kanë ngecur negociatat e Bashës me Mediun, Idrizin dhe Dulen