Connect with Us

“Bombat” Kardashian-Jenner nisin pushimet/ Ndezin rrjetin me pozat seksi

Showbizz

“Bombat” Kardashian-Jenner nisin pushimet/ Ndezin rrjetin me pozat seksi

Publikuar

-

Larg stresit dhe larg lajmeve që po qarkullojnë për jetën e tyre private, motrat Kardashian-Jenner kanë vendosur të bëjnë disa ditë pushime pranë pishinës dhe detit.

Bombat e Instagramit kanë pushtuar rrjetin me fotot seksi me bikini. Format e tyre të rrumbullakosura kanë tërhequr gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Kim duket super në formë pasi duhet të kujtojmë se po kalon një periudhë të vështirë. Ajo po divorcohet me bashkëshortin e saj prej 6 vitesh dhe babain e 4 fëmijëve të saj, Kaney West.

Kim tregon format e saj bombë dhe tregon se vetëm po e shijon momentin.

Nga ana tjetër Kourtney Kardashian e cila ka qenë në qendër të vëmendjes për zënkën me motrën e saj Kim dhe thashethemet për lidhjen e saj me një vajzë 21 vjeçare.

LEXO EDHE:  Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu bëjë për ujë të ftohtë

Kylie Jenner shfaqet si një bombë e vërtetë mes lajmeve që po përpiqet të rregullojë marrëdhënien me ish partnerin e saj.

Khloe Kardashian gjithashtu ka publikuar disa foto nga pushimet ku duket mjaft në formë. Thuhet se ajo i ka dhënë një tjetër mundësi ish partnerit të saj pasi e tradhtoi me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordan.

Kendall vijon të shijojë si gjithnjë diellin, ku shfaqet duke marrë rreze.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Mirë se erdhe kunatë”/ Motra e Granitit ‘zyrtarizon’ lidhjen e të vëllait me Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Granit Cana është një nga VIP-at që është bërë pjesë e Big Brother.

Bukuroshi nga Kosova ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve, sidomos pas afrimitetit më këngëtaren Filloreta Raçi.

Përmes një lidhje skype në “Ftesë në 5”, motra e Granitit, moderatorja Genta Cana, tregoi sesi e sheh këtë marrëdhënie dhe lojën në përgjithësi të vëllait të saj.“Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor”, u shpreh si fillim ajo.

LEXO EDHE:  Wanda Nara përvëluese/ Publikon foton e nxehtë nga dushi

LEXO EDHE:  “Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Ajo gjithashtu shtoi se më herët Graniti ka pasur disa lidhje, duke e konsideruar vëllain pak tip aventurier. Kur u pyet se si e sheh marrëdhënien e tij me Fifin aty brenda, Genta nuk ngurroi të jepte një përgjigje pozitive.

“E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja. Unë si kunatë i them Fifit ‘Mirë se erdhe në shtëpinë tonë’”, tha duke qeshur ajo, ndërsa më tej theksoi se sheh seriozitet në marrëdhënien e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam ndenja për këtë konkurrent”/ Tola zgjedh mes Albit dhe Melikut

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Konkurrentja e Përputhen Arlinda Tole, ka zhvilluar takim e saj të radhës me Melikun.

E pyetur nga Bora se në cilin nga takimet që ka zhvilluar deri më tani është ndjerë më mirë, Tole është përgjigjur me Melikun. Ajo ka theksuar se me të ka ndjerë më shumë ndjenja dhe emocione.“Me Albin jam ndjerë mirë, më ka prekur ajo që kemi diskutuar, ndërsa me Nikun sikur ishim më të përfshirë. Mund të krijojë ndjesi për Melikun, ka pasur më shumë emocione”, ka thënë ajo.

LEXO EDHE:  E dini çfarë e bën shenjën tuaj të horoskopit të duket terheqës?

LEXO EDHE:  Bjondina e ëmbël provokon me pozat seksi/ Njihuni me modelen më të kërkuar të momentit

Më tej Tole është shprehur se një fije e hollë i ndan të dy djemtë dhe se ndjesinë që ka pasur nga Meliku e ka pasur edhe me Albin në takimin e parë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E patë surratin e atij”/ Në dhomën e dënimit, Paloma nis thashethemet për banorët

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Për shkak të thyerjes se rregullave të “Big Brother” Paloma Fifi, Arditi dhe Iliri janë dënuar dhe ju duhet të kalojnë dy ditë në një dhomë.

Si duket për të shtyrë kohën ata kanë vendosur të bëjnë thashethemë për banorët e tjerë.

Konkretisht ata nisën të komentojnë reagimet në mimikë që bënë konkurentët e tjerë kur Arbana Osmani publikoi rezultatin.Palomës si duket i kishte bërë më së shumti përshtypje reagimi i Donaldit aq sa në një moment i thotë banorëve të tjerë “E patë surratin e tij”?

LEXO EDHE:  Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu bëjë për ujë të ftohtë

LEXO EDHE:  Bjondina që do t’iu bëjë për vete me bukurinë e saj/ Fotot më të bukura të Holly Padler

Kujtojmë se 14 banorë jënë bërë pjesë e emisionit më të ndjekur të momentit “Big Brother” për të fituar në fund shumën prej 100 mijë euro. Pritet që gjatë javëve të kemi eleminime dhe hyrje të reja në program./CNA.al

LEXO TE PLOTE