Connect with Us

Konkurrentja më e fortë e Demi Rose/ Njihuni me modelen me të pasme bombastike

Showbizz

Konkurrentja më e fortë e Demi Rose/ Njihuni me modelen me të pasme bombastike

Publikuar

-

/
Konkurrentja më e fortë e Demi Rose/ Njihuni me modelen me të pasme bombastike

Ajo është një modele, aktore, dhe ndikuese sociale. Vajza është e njohur për fotot dhe videot e saj të nxehta dhe të guximshme. Belle lindi dhe u rrit SHBA. Ajo ka një ndjekje të madhe të ” dashamirëve të Belle” në mediat sociale.

Në Instagram, ajo ka më shumë se 2 milion ndjekës. Ajo është renditur gjithashtu si një nga modelet e njohura të Instagramit. Vajza filloi karrierën e saj të modelimit në një moshë të vogël. Ajo erdhi në qendër të vëmendjes pasi fotot dhe videot e saj u bënë virale në Facebook dhe Instagram.

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja amerikane nuk ndalet, pozon në setin e "nxehtë" të fotove

Modelja ka një llogari aktive në  onlyfans.com  ku ajo ngarkon fotografi ekskluzive dhe përmbajtje video. Ajo gjithashtu promovon markat e modës dhe të brendshme në Instagramin e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Ish e dashura e Justin Bieber “çmend” pushuesit në Miami

LEXO EDHE:  Pas deklaratës së fortë të Ledjanës/ Reagon Mevlani: Sa dinjiteti nuk vlen asgjë

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur rrezikon nënshtetësinë, pasi refuzoi çmimin

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja amerikane nuk ndalet, pozon në setin e "nxehtë" të fotove

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  Ish e dashura e Justin Bieber “çmend” pushuesit në Miami

LEXO EDHE:  Një kukull “Barbie”/ Njihuni me modelen shqiptare që çmend me tiparet e sajAta e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE