Connect with Us

Andi plas “bombën”/ “Më detyruan të dal se s’bën çift me Tean”

Showbizz

Andi plas “bombën”/ “Më detyruan të dal se s’bën çift me Tean”

Publikuar

-

Andi plas “bombën”/ “Më detyruan të dal se s'bën çift me Tean”

Andi Shehu dhe Tea Trifoni janë personazhet më të komentuar të momentit. Ditën e djeshme, rrjetet sociale u pushtuan nga disa foto të Teas dhe Beartit ku shfaqeshin duke u puthur me njëri-tjetrin.

Pas këtyre fotove, Andi pati një reagim të menjëhershëm në rrjet ku shfaqej i zhgënjyer duke kërkuar falje dhe informoi publikun se do të bënte një sqarim për të gjithë.

Por pas pak orësh Andi plasi një tjetër bombë. Në një status të gjatë ai ka treguar e  kanë detyruar të rikthehet në program dhe të dalë që aty si çift me Tean, ndërsa shton se ka patur frikë të fliste për shkak të kontratave që ka firmosur.

LEXO EDHE:  Nuk e ke dhënë puthjen e parë? Nëse i di shenjën e horoskopit, ne ju themi si puth ai/ajo

Ju kërkoj ndjesë të gjithëvë, kam tentuar shumë herë të flas, ama ato kontrata e letra janë shumë të frikshme. Prandaj dhe shpesh nuk kam ardhur në emision, kam dashur të largohem prej kohësh prej andej, ama nuk jepja dot sqarime sepse ekzistonte meraku i kontratave! Më është kërkuar të rikthehem në emision dhe të dal se s’bën çift me Tean”, shkruan ndër të tjera Andi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  VIDEO- Pas palestrës/ Kejvina Kthella tregon trupin “bombë”

LEXO EDHE:  Amber Rose i rikthehet fotove seksiNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Fotot/Bleona Qerreti i nxjerr të gjitha

LEXO EDHE:  Foto-Pas dorëheqjes si ministër i Brendshëm, Sandër Lleshaj “arratiset” nga Tirana

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Nuk e ke dhënë puthjen e parë? Nëse i di shenjën e horoskopit, ne ju themi si puth ai/ajo

LEXO EDHE:  Fotoja e planetit Jupiter që po çmend rrjetin, çfarë fshihet pas saj

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE