Connect with Us

“Tani kjo e virgjëra po shkon drejt suksesit”/ Sindi e “Përputhen” iu mbyll gojën atyre që e kritikojnë për deklaratën e saj

Showbizz

“Tani kjo e virgjëra po shkon drejt suksesit”/ Sindi e “Përputhen” iu mbyll gojën atyre që e kritikojnë për deklaratën e saj

Publikuar

-

Sindi Loci është një nga konkurrentet e “Përputhen”, e cila që në hyrjen e parë në emision është komentuar për deklaratën e saj. Ajo tha para të gjithëve se nuk kishte patur asnjëherë kontakte fizike me një mashkul, gjë që u prit me shumë kritka si nga konkurrentët në studio ashtu edhe nga publiku.

E lidhur me këtë deklaratë që u komentua gjatë, Sindi ka marrë mesazhe nga më të ndryshmet, madje edhe duke e bullizuar e ofenduar. E teksa në fillim ndihej keq nga këto reagime të ashpra, duket se tani nuk i bën më aspak përshtypje.

LEXO EDHE:  Patozi: QEVERIA SULMON KANDIDATIN E PD NË VORË ME URDHËR TË METËS‏

Nëpërmjet një statusi në rrjetet socale ajo ka treguar se nuk do ta ulë aspak zërin përballë të drejtës dhe se tani kjo e virgjëra po ngjit shkallët drejt suksesit.

Sindi thotë se nuk do të ndryshojë kurrë, andaj gjithë ata që vazhdojnë ta komentojnë për zërin dhe virgjërinë, mund ta ndërrojnë kanalin, pasi nuk i dëgjon askush më./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ndodhet në spital. Me shaka ajo shkruan se ndodhe me pushime në Maldive. Nuk dihet ende se çfarë problemesh shëndetësore ka Rezarta.

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një nga çiftet më të njohura dhe të komentuara të showbizit. Ata janë prindër të një vajze që quhet Hera./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Para disa ditësh Ledjana njofton se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen dhe u shpreh se largimi i saj nuk ka të bëjë me Mevlanin. “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam gënjyer gjithë këto kohe. Jam akuzuar 2 here ne atë program për martese te rreme pa asnjë prove, ndaj kjo është nje pabesi qe me është bere. Po ju them vetëm dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thotë kam bomba për Ledjanën, betohem ne Zot se sot është dhe dite e shenjte se ka për ta paguar shtrenjte”, shkroi Ledjana në një posim.

LEXO EDHE:  Tentativa për shitblerje të votës/ Mark Marku: Ka një truk për të mashtruar opinionin publik

LEXO EDHE:  Video/ Moderatorit i grisen pantallonat në mes të emisionit

Pas kësaj deklarate Mevlani u shpreh se ndihet i zhgënjyer nga ajo dhe sipas tij një person që të thotë ‘të dua’ nuk mund të heqë dorë aq shpejt.

Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar një video me të dy protagonistët duke treguar se ata janë bashkë dhe janë shumë mirë me njëri-tjetrin. Ledjana shfaqet e ulur mbi prehrin e Mevlanit, teksa e përkëdhel nga fytyra.

“Gjatë gjithë kësaj kohe në 9 muaj në Për’puthen shumë njerëz më kanë plasur shpirtin. Ama për dy veta ka plasur dhe zemra. Do thoni ju kush janë, ja shikojini pak aman, mavria është”, shprehet Arjani në video./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelën/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Publikuar

-

Nga

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelës/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Princi dhe Blerimi kanë shprehur pëlqimin për Antonlën. Ditën e sotme Blerimi e ka vënë me shpatulla pas murit princit duke i thënë se nëse ai e dashuron konkurenten ai mund të hiqte dorë.

Princi u përgjigj se për të fjala dashuri është shumë e madhe. Gjatë debatit prezantuesja Bora Zemani u shpreh se duhet të presim se cili prej tyre do ta fitojë dashurinë e saj, Juli bën komentin epik.  Ai ka kujtuar fjalën popullore  dhe shprehet se gjithmonë fiton i treti./CNA.al

LEXO TE PLOTE