Connect with Us

Nuk e paskemi ditur/ Afërdita Dreshaj zbulon emrin e saj të vërtetë

Showbizz

Nuk e paskemi ditur/ Afërdita Dreshaj zbulon emrin e saj të vërtetë

Publikuar

-

Nuk e paskemi ditur/ Afërdita Dreshaj zbulon emrin e saj të vërtetë

Prej vitesh e kemi ditur gabim emrin e këngëtares Afërdita Dreshaj dhe këtë e ka zbuluar vetë ajo nëprmjet disa meesazheve të shkëmbyera me gazetarin Eraldo Rexho.

Të gjithë e kemi ditur qëë emri i saj është afërdita porn ë fakt këngëtarja ka zbuluar se nuk është kështu. Në emrin e saj nuk ka shkronjë “ë” dhe emri i saj është Aferdita.

LEXO EDHE:  Modelja ngre temperaturat në supermarket: "Malli është shitur i gjithi, blini pjesën tjetër"

“Gëzohem që të njoha, shok i ngushtë. Sot e mori vesh emrin tim.”- shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se Aferdita është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe ndërkohë po shijon disa pushime në Karaibe së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja seksi e Instagramit kthehet në milioneren më të re/ Fiton shuma marramendëse falë reklamimit të veshjeve intime

LEXO EDHE:  Nëna mezi pret të takohet me fëmijën

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE