Basha: Do anulloj koncesionin e Rinasit/ Po kunatin si do e bësh?

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka reaguar mbrëmjen e sotme pas koncesionit që ka marrë kompania Kastrati për aeroportin e Rinasit, i cili është propozuar për zgjatje me 13 vite. Nëpërmjet një postimi në Twitter, Basha deklaron se do të anullojë koncesionin e Rinasit dhe aeroportin do t’ja kthejë shqiptarëve. “Çdo akt koncesioni, PPP apo … Continue reading Basha: Do anulloj koncesionin e Rinasit/ Po kunatin si do e bësh?