Connect with Us

Nuk i pëlqen të veshë shumë rroba/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Showbizz

Nuk i pëlqen të veshë shumë rroba/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Publikuar

-

Nuk i pëlqen të veshë shumë rroba/ Njihuni me "bishën" e Instagramit

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale. Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Selena Gomez fshin Instagramin çdo javë. Ja cila është arsyeja

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Urgjent të dalë nga shtëpia”/ Ultimatumi i babai të Fifit për produksionin e “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Para disa ditësh këngëtarja e njohur Filloreta Raci, Fifi ka vendosur të lejë shtëpisë e Big Brother. Kjo për shkak të gjitha diskutimeve që ndoshën për shkak se këngëtarja ndërhyu në marrëdhënien e Sarës dhe Dj Pajtimit.

Kujtojmë se opinionistja Balina, e kritikoi Fifin duke i thënë se ajo më së shumti kërkon vëmendje. Pas kësaj Fifi ka kërkuar të dalë jashtë dhe në moment ra pa ndjenja poshtë.

 “Fifi, mendoj se ky është një reagim i përsëritur. Dhe më shumë sesa dashuron dashurinë, do vëmendjen! T’u duk sikur të iku një pjesë e vëmendjes tënde”, i tha Balina. Pas kesaj, Fifi përsëriste pa pushim: “Arbana dua të lë shtëpinë” dhe menjëherë pas kësaj situate ra në dysheme papritur.Edhe pse Fifi vendosi të qëndrote atë ditë në shtëpi, ditën tjetër pas një konsulti me psikologët mori vendimin përfunmditar të largohej nga shtëpia dhe ti kushtonte më shumë vëmendje shëndetit të saj.

LEXO EDHE:  Si ia dalin modelet t’i zhdukin puçrrat brenda natës

LEXO EDHE:  Millie pozon në Insta

Në lidhje më këtë ka ndikuar edhe babai i Fifit. Kur këngëtarja  është rrëzuar pa ndjenja në transmetimin live, i ati ka marrë masat dhe i ka kërkuar produksionit ta bindin Fifin që të dalë nga shtëpia menjëherë. Babai i Fifit, një intelektual në Kosovë, u bë i njohur për publikun pasi ishte ai që e surprizoi të bijën ku edhe e këshilloi.

 “Nuk je Filloreta që njoh unë. Ti duhet me mbështet njerin. Me qenë Leta babit. Ti ke hy në gjynah bab me do sene. Nuk je sjellë mirë, nuk të kam edukuar me këto gjeste bab. Ti je çika jeme, duhet me tregu vetveten”, ishin fjalët e babait të Fifit atë ditë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajzat komentojnë operacionet plastike të Beatrix: Nuk ja kanë bërë mirë…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajzat e shtëpsë së “Big Brother Vip” kanë folur në lidhje me operacionet plastike. Konkretisht Beniada, Monika dhe Antonela. Gjatë bisedës ato kanë folur edhe për Beatrixën. Në një moment Beniada u shpreh se e ka kuptuar që e ka bërë gjoksin, por nuk i duket se ja kanë bërë mirë.

“Duket edhe Trixa e ka bërë por nuk ia kanë bërë mirë të shkretës. Kur vesh fustane ka siklet unë e kuptoj, sidomos kur është një fustan i hapur. Mendoj se i ka bërë këtu në Shqipëri. Nuk ia kanë bërë mirë”, ka thënë Beniada.

LEXO EDHE:  Fotot që do t’iu shkrijnë së qeshuri/ Vesa Luma zbulon se si do dukej Big Basta si femër

LEXO EDHE:  10 qytetet më të mëdha fantazmë në të gjithë botën/ Mësoni historinë e mistershme që fshihet pas tyreMë tej ajo foli për veten dhe një ndërhyrje që ka bërë tek gjoksi, por nuk është plastike.

“Unë nuk i kam të bëra se kam patur një problem te gjoksi dhe e kam bërë operacion dhe vit për vit të shtohet. Të marrin dhjamin nga barku dhe ta vendosin te gjoksi. Kam dy vjet. E kam patur dy e gjysmë tani e kam tre”-tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Debatet me banorët/ Revoltohet keq Antonela: Në këtë shtëpi ka vetëm…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrja e Antonlës në “Big Brother Vip” mes saj dhe banorëve ka pasur shumë debate.

Si duket Antonela është ndjerë tepër e acaruar kohët e fundit për shkak te debateve qe ka pasur me disa nga banorët.

Në një bisedë me Einxhel ajo i thot asaj se brenda shtëpisë ka vetëm negativitet.

“Këtu në këtë shtëpi ka vetëm negativitet”-tha Antonela.

“E di që ka negativitet po mos e ushqej veten me këtë frymë se dhe unë si puna jote kam arritur në një pikë që jam marrë me negativitetin dhe e hëngra vetë.Edhe të jemi duke vdekur nuk i dhimset njeriu.I duket sikur e meritojmë,“-i tha Einxhel./CNA.alLEXO EDHE:  Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE