Connect with Us

Nga dasma tek planet për një fëmijë të dytë/ Zaimina Vajsari zbulon detajet

Showbizz

Nga dasma tek planet për një fëmijë të dytë/ Zaimina Vajsari zbulon detajet

Publikuar

-

Nga dasma tek planet për një fëmijë të dytë/ Zaimina Vajsari zbulon detajet

Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret dhe vajzat më seksi të showbizit. Së fundi e ftuar në emisionin Shiko kush Luan ajo zbuloi se ishte celebruar por që nuk kishte bërë dasmë. Në një intervistë në After Party, ajo ka treguar se do të ketë një dasmë por do të jetë private.

Gjtihashtu ka treguar se shumë shpetj po mendon të bëjë dhe një bebush tjetër. E pyetur se si dëshiron ta gjejë viti 2021, ajo është shprehur: Me një bebush tjetër.

Ajo i ka bërë edhe një dedikim partnerit të saj live dukei  thënë: “Deri në fund të jetës, unë ia kam dhënë premtimin vetes,  që do jem me ty do jemi të dy. Ti m’ke mua”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Shtatzënë për herë të parë: Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e bukur pas rilidhjes me partnerin

LEXO EDHE:  Jennifer nuk di të plaket!/ Tregon trupin në fotot e fundit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  Shtatzënë për herë të parë: Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e bukur pas rilidhjes me partnerin

LEXO EDHE:  “Më futën kokën në tualet”/ Ava Max bën rrëfimin tronditës, tregon si e kanë bullizuar në fëmijëri

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  VIDEO-Enca provokon fansat/ Me format shpërthyese me bikini, kërcen nën ritmet e këngës së re

LEXO EDHE:  Jennifer nuk di të plaket!/ Tregon trupin në fotot e fundit

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE