Connect with Us

“Është për intubim”/ Çiljeta Xhilaga nuk shkon në emision, babai i saj në gjendje të rëndë prej Covid-19

Showbizz

“Është për intubim”/ Çiljeta Xhilaga nuk shkon në emision, babai i saj në gjendje të rëndë prej Covid-19

Publikuar

-

“Është për intubim”/ Çiljeta Xhilaga nuk shkon në emision, babai i saj në gjendje të rëndë prej Covid-19

Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin e mëngjesit në “Wake up”, pasi ka bërë të ditur lajmin se i ati është në gjendje të rëndë shëndetësore prej Covid-19.

Lajmin e ka dhënë moderatori Isli Islami duke treguar se për shkak të koronavirusit, babai i këngëtares është për intubim. Kjo ka qenë arsyeja pse këngëtarja nuk ka munduar të bëhet pjesë e emisionit.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila sot do të ishte pjesë e Wake Up, por këtë mëngjes na ka lajmëruar nëpërmjet një mesazhi që ka të atin sëmurë, është për intubim. Të shkuara babait të Çiljetës. Në këtë formë na lajmëroi që nuk mund të jetë dot pjesë e diskutimit”, tha Isli./ CNA.al

E zhgënjyer nga PD dhe bashkimi me PS?/ Reagon Çiljeta, tregon si qëndron e vërteta
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Ngjarje e rëndë në Korçë/ Babi i ngul thikën të birit

LEXO EDHE:  Foto/Këngëtarja shqiptare zbulon pamjet e pushimeve luksoze që po kalon në Abu Dhabi

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Më ktheni në jetën e thjeshtë”/ Bebe Rexha emocionohet, publikon foton nga fëmijëria krah vëllait

LEXO EDHE:  "Shëndeti është e vetmja gjë e rëndësishme"/Këngëtarja shqiptare tregon periudhën e saj të errët

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  “Më ktheni në jetën e thjeshtë”/ Bebe Rexha emocionohet, publikon foton nga fëmijëria krah vëllait

LEXO EDHE:  “Më ktheni në jetën e thjeshtë”/ Bebe Rexha emocionohet, publikon foton nga fëmijëria krah vëllait

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE