Connect with Us

Arjola Demiri e vendosur/ “Ky vit do më gjejë deputete”

Showbizz

Arjola Demiri e vendosur/ “Ky vit do më gjejë deputete”

Publikuar

-

Aktorja Arjola Demiri është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E ftuar së fundi në rubrikën After party me Luana Vjollcën, ajo i është përgjijgur pyetje pikante.

E pyetur se ku është vendi më i çuditshëm që ka bërë seks, Arjola është përgjigjur: Në mal.

Arjola ka zbuluar gjithashtu se vazhdon të jetë beqare. Sigurisht nuk mund të mungonte një pyetje rreth 2021, dhe aktorja ka treguar se si do ta gjejë ky vit.

Dhe a e dini çfarë? Ajo ka treguar se ky vit do ta gjej% deputete./CNA.al 

Arjola Demiri futet në listat e PS/ Kandidon për deputete në qarkun e Kukësit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  Mite rreth seksit/Ja çfarë thotë kjo grua

LEXO EDHE:  Konkurrenca mes motrave Vjollca/ Bjondinat e ekranit shpenzojnë shifra marramendëse për një fustan

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  Rrëfim-Dua një fëmijë tjetër/ Burri im nuk mund të ma japë

LEXO EDHE:  1 milion paund për kokën e aktores së famshme

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE