Connect with Us

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Showbizz

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Publikuar

-

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Love Story”, ish konkurrentja Enxhëll, ka befasuar të gjitha vajzat dhe Saimirin me videomesazhin e saj.

E përlotur dhe e emocionuar, Enxhëll ka treguar se është penduar për largimin në Love Story dhe i ka kërkuar Saimirit edhe një mundësi për tu rikthyer në garë.

“Ti më ke dhënë emocione pafund, një javë më parë nuk u tregova e fortë, lashë emocionet të më dominonin. Kërkoj ndjese për ty, produksionin, vajzave dhe shpresoj të mos më paragjykojnë, por unë dua t’i kthehem sërish asaj gare në mënyrë të barabartë me vajzat e tjera, uroj të kemi mirëkuptimin tuaj”, tha Enxhëll.

LEXO EDHE:  “Mundohemi të hedhim njëri-tjetrin poshtë”/ Ledjana reagon pas akuzave

Por për shkak të minutazhit televiziv, nuk është bërë e mundur të zhvillohej ceremonia e trëndafilave. Megjithatë në faqen e love Story është bërë e ditur se e eleminuara e kësaj jave ishte Suela./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Gazetarja “plas bombën”/ “Semi është lidhur edhe me parë me një ish të dashur të Borës”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Vazhdon diskutimi mes marrëdhënies së krijuar mes Semit dhe Donaldit. Opinionistja e Fun Club, Iva Tiço si fillim është shprehur se Semi nuk duhej të afrohej fare me Donaldin vetëm nga fakti që Bora, shoqja e saj e ngushtë, ka qenë e lidhur me Donaldin.

Por ajo ka bërë më von edhe një deklaratë tjetër të fortë dhe ka zbuluar se edhe më parë Semi ka qenë e lidhur me një ish të dashur të Borës.

LEXO EDHE:  “Ta heq syrin si kokërr ulliri”/ Stresi tregon nëse është ngacmuar ndonjëherë nga një mashkull

LEXO EDHE:  E dashuruar apo vetëm?/ Ledjana zbulon statusinSi gazetare e di, se e kam lexuar dikur, që Semi dikur u lidh me ish të dashurin e Borës. Mbase vajzat janë të hapura dhe nuk e dimë që ato deri diku kanë rënë dakort që kjo pjesë nuk është problem”.

Kujtojmë se marrëdhënia Semi- Donald është momentalisht ndër më të komentuarat./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E ka shoqe të ngushtë, nuk duhet të afrohej fare me Donaldin”/ Opinionistja i vihet kundër Semit

Publikuar

-

Nga

Marrëdhenia mes Semit dhe Donaldit është diskutuar edhe gjatë puntatës së sotme të “Fun-Club, Big Brother”. Një prej opinionisteve është edhe Iva Tico. Ajo është shprehur se nuk i bën sens që Semi të afrohet me ish të dashurin e shoqes së ngushtë duke nënvizuar që ajo vetë nuk do e bënte. Nga ana tjetër ajo deri diku e justifikoi duke u shprehur se mbase kjo lidhet edhe me ndryshimin dhe hendekun e brezave.

LEXO EDHE:  Pas Topallit, Basha merr edhe një tjetër “goditje” nga Patozi

LEXO EDHE:  “Zjarr zemër”/ Jurgeni i Përputhen komplimenton Ritvanën, ja si i përgjigjet konkurrentjaIva- “nuk mund të thëm se ka dicka mes tyre. për mua personalisht, fakti që Donaldi është ish-i i Borës është një arsye që ata mos afroheshin që në fillim. Semi është shumë e re dhe me një formim komplet ndryshe. Dhe nëse për mua ish i dashuri i shoqes është i ndaluar, për Semin mbase jo. Se varet edhe nga mardhënia që ka bora me Semin”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani i sjell lekët që i kishte borxh/ Shqipja bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sherri mes Shqipes dhe Mevlanit, për shkak të një muhabet për lekë borxh kohët  e fundit, ka bërë xhiron e rrjetit. Çdo gjë nisi me pjesëmarrjen  e saj në klipin e këngës “Love Story”. Mevlani gjatë takimit me Melisën tregoi se Shqipja ka dashur të vinte me dëshirë te klipi i tij. Më pas Shqipja u revoltua nëpër story dhe tregoi që ai as lekët e klipit nuk ja kishte dhënë.

Në lidhje më këtë pjesë Mevlani nuk kishte reaguar deri para pak kohësh kur i ftuar në “Glamour Zone”, u shpreh: “Unë eci me këtë parim: ndodhi edhe kam fakte. Këtë gjë e dimë unë, Zoti dhe Shqipja. Nuk kam reaguar në rrjete sociale sepse më është dukur shumë fëmijënore.Për ta mbyllyr si temë , inati i Shqipes është që kur u pyeta në program, unë thashë që Shqipja më ka kërkuar të jetë në videoklip. Ajo se përtypi dot se po të kisha thënë që unë e ftova, kjo temë s’do ekzistonte. Edhe nëse i do hajde, veç mos fol më”.

LEXO EDHE:  Digitalb publikon videot e Ermalit me Filip Çakulin

LEXO EDHE:  “Ta heq syrin si kokërr ulliri”/ Stresi tregon nëse është ngacmuar ndonjëherë nga një mashkullPër ta bërë dhe më konkrete ai ka vendosur ti dërgojë asaj me zarf lekët live në emision te Shqipëria Live. Por shqipja ka bërë veprimin  e papritur dhe ka grizur zarfin duke u shprehur se nuk pranon lekët nga njerëz fallco./CNA.al

LEXO TE PLOTE