Connect with Us

“Të ngrej në ajër, o lepurush i m****”/ Del videoja e plotë e sherrit mes Fatjonit dhe Erit

Showbizz

“Të ngrej në ajër, o lepurush i m****”/ Del videoja e plotë e sherrit mes Fatjonit dhe Erit

Publikuar

-

“Të ngrej në ajër, o lepurush i m****”/ Del videoja e plotë e sherrit mes Fatjonit dhe Erit

Fatjoni dhe Eri mbushën mediat rozë pas përplasjes që patën javën e kaluar në emisionin Përputhen. Dyshja për pak sa nuk kaluan në përplasje fizike, duke iu drejtuar njëri-tjetrit me tone të ashpra dhe një fjalor tejet banal.

Mbrëmjen e kaluar në “Përputhen Prime”, është publikuar videoja e plotë e sherrit në prapaskenë ku ka sharje dhe të bëritura.

LEXO EDHE:  "Ku ka tym ka dhe zjarr”/ Fifi flet për raportin me Fation Kuqarin

Dy djemtë në fillim u pezulluan për veprimin. Por pak orë më vonë Fatjoni deklaroi dorëheqjen nga emisioni, ndërsa Eri është rikthyer sërish në emision.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Debati me Julin pas komentit “Je si vaji i Borshit”/ Sindi flet për marrëdhënien me konkurrentin

Publikuar

-

Nga

Debati me Julin pas komentit “Je si vaji i Borshit”/ Sindi flet për marrëdhënien me konkurrentin

Pak javë më parë mes Sindi Locit dhe Julit të Përputhen pati një debat shumë të fortë që shkoi deri në ofendime. Pas kësaj si Sindi dhe Juli u pezulluan për disa ditë. Pas kthimit të tyre ata u vendosën në një përballje me njëri-tjetrin për të sqaruar të gjitha gjërat që kishin ndodhur mes tyre në emision dhe në prapaskenë pas komentit të Julit ku e krahasoi Sindin me vajin e virgjër të Borshit.

LEXO EDHE:  VIDEO-LAJM/ Surpriza e Policisë së Shtetit në Spitalin e fëmijëve

LEXO EDHE:  Basha, opozitë apo shantazh me video ?!

Le të themi që dyshja u sqaruanb pas përballjes, por si është marrëdhënia e tyre pas debatit?

Teksa ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Sindi ka treguar se marrëdhënia mes tyre është normale.

Ne as nuk u vramë, as nuk patëm diçka që të mos flasim më kurrë me njëri-tjetrin. Një leksion shumë i rëndësishëm që kam mësuar unë në “Përputhen” është ‘kurrë mos thuaj kurrë’, shkruan ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Publikuar

-

Nga

Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Ditën e sotme këngëtarja Leonora Jakupi feston ditëlindjen. Kënëgatrja e njohur është rritur në skenë dhe ka një karrierë të gjatë në muzikë.

Jemi mësuar ta shohim në skenë gjithnjë dhe duket sikur vitet kanë ndaluar për Leonorën. Ajo ka të njëjtën pamje të freskët si gjithnjë dhe mjaft e kuruar në daljet e saj.

LEXO EDHE:  “Ku ka tym ka dhe zjarr”/ Fifi flet për raportin me Fation Kuqarin

LEXO EDHE:  VIDEO/ Prindërit marrin në pyetje djalin e tyre 3 vjeçar për të “dashurën” e tij

Por a e dini se sa vjeç mbush sot Leonora?

Leonora mbush plot 42 vjeç. Në rrjetin e saj social, Instagram kanë vërshuar komentet komplimentuese nga miqtë dhe të afërmit.

Kujtojmë se kohë më parë ajo rrëeu se ishte në një lidhje dashurie, megjithëse ka vendosur që partnerin e saj ta mbajë larg syrit mediatik./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emri i saj nuk është Bora/ Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte

Publikuar

-

Nga

Emri i saj nuk është Bora/ Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte

Moderatorja Bora Zemani i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj. Ajo ka zbuluar një sekret që asnjëri nga ne nuk e dinim.

Zemani ka treguar se emri i saj i plotë nuk është Bora, por Borana. Gjatë një interviste për Revistën Class, ajo ka treguar dhe historinë e veçantë që fshihet pas emrit.

Bora ka lindur në janar dhe në atë kohë mamaja e Borës kishte parë ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ja vendosur emrin moderatores./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE