Connect with Us

“Kam marrë maksimumin”/ Fjoralba Ponari përfundon rrugëtimin e saj në “E Diell”

Showbizz

“Kam marrë maksimumin”/ Fjoralba Ponari përfundon rrugëtimin e saj në “E Diell”

Publikuar

-

Moderatorja Fjoralba Ponari ka bërë të ditur lajmin se nuk do të jetë më pjesë e programit “E Diell”.

Me disa fjalë emocionuese, moderatorja ka falenderuar të gjtihë ata që e shoqëruan në rrugëtimin e saj në këtë program.

Ajo ka treguar se nga eksperienca e saj në E Diell, ka marrë maksimumin dhe është rritur shumë profesionalisht.

Sot, teksa ndiqja nga ekrani finalen e “Beauty-t”, më pushtuan rrufeshëm sekuenca episodesh, momentesh, ndjesish… sepse bashkë me “Beauty-n”, sot finalizova në mënyrën më të mirë të mundshme dhe një eksperiencë timen 2-vjeçare me “E Diell”, emisionin që gjithmonë do të mbajë një vend special në zemrën time. Një program që më ka ndihmuar e që i kam marrë maksimumin teksa rritesha jo vetëm në profesion, por edhe si njeri. Për këtë i jam pafund mirënjohëse familjes “E Diell”,ka shkruar Fjoralba.

LEXO EDHE:  Bieta Sulo ua thotë në sy moderatoreve: Faleminderit që ngelët shtatzënë që unë të dilja në ekran

Kujtojmë se ajo vazhdon të jetë pjesë e ekranit me një tjetër emision, “Më thuaj një dëshirë”, që ka rezultuar i suksesshëm./ CNA.al

“Shumë keq kësaj radhe”/ Fjoralba Ponari infektohet për herë të dytë me Covid
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  “Koha ime më e keqe”/Moderatori shqiptar rrëfen periudhën më të errët të jetës së tij

LEXO EDHE:  "Mos kurse, bëje hundën"/Moderatorja shqiptare i "mbyll" gojën komentuesit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  “Mos kurse, bëje hundën”/Moderatorja shqiptare i “mbyll” gojën komentuesit

LEXO EDHE:  Rudina Dembacaj këshillon gratë që s’merren vesh me burrat/ Ja çfarë duhet të bëni sipas aktores

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE