Connect with Us

Elvana Gjata apo Enca?/ Ermal Mamaqi zgjedh mes këngëtareve: Ka qenë në zemrën time

Showbizz

Elvana Gjata apo Enca?/ Ermal Mamaqi zgjedh mes këngëtareve: Ka qenë në zemrën time

Publikuar

-

Aktori i humorit Ermal Mamaqi, është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Ai ka realizuar dy filma ku protagonist kryesore kanë qenë dy këngëtaret shqiptare, Elvana Gjata dhe Enca Haxhia.

Elvana Gjata ishte pjesë e filmit “Dy Gisht Mjaltë”, ndërsa Enca ishte pjesë e filmit “I love Tropoja”.

I ftuar në rubrikën “After Party” ai është vendosur para zgjedhjes, mes Elvana Gjatës dhe Enca Haxhias.

Ermali nuk ka nguruar të përgjigjet duke zgjedhur Elvanën pasi e njeh prej vitesh dhe kanë  një miqësi shumë të ngushtë.

LEXO EDHE:  “Shefi i opozitës rreshtohet me cenimin e votës së lirë”/ Kulluri: Qepni gojën e pranoni vjedhjen e radhës!

“Elvana Gjata është në zemrën time shumë vite më parë”, është shprehur Mamaqi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  “Koha që emigrantët të marrin fatin në dorë”/ Majko: Vota e tyre s’mund t’i lihet në dorë KQZ-së

LEXO EDHE:  Zgjedhja e prokurores, Zaev: Janeva do të ketë autonomi të plotë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE