Connect with Us

“Burrë para kamerave, jashtë si një…”/ Ish konkurrenti publikon momentin që Andi nuk do të donte ta shihte

Showbizz

“Burrë para kamerave, jashtë si një…”/ Ish konkurrenti publikon momentin që Andi nuk do të donte ta shihte

Publikuar

-

“Burrë para kamerave, jashtë si një…”/ Ish konkurrenti publikon momentin që Andi nuk do të donte ta shihte

Ish konkurrenti i Përputhen, Berat Behramaj, ka vijuar me thumbat ndaj Andit. Pas publikimit të videove dhe fotove të Teas dhe Andit nga Shqipe Hysenaj, Berati ka publikuar një tjetër video të Andit për ta thumbuar atë.

Ata shfaqen në prapaskena dhe Berati ka filmuar qëndrimin e Andit teksa po pi cigare.

LEXO EDHE:  Pendohet Sindi: Do t’i kërkoj falje Julit

“Burrë para kamerave, jashte kameres si vajze(duke e shoqeruar me emoji)”, shkruan Berati.

Kujtojmë se Berati dhe Shqipja kanë patur miqësi edhe jashtë programit ku shpesh herë kanë mbështetur njëri-tjetrin në deklarata ndaj konkurrentëve tjerë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Pendohet Sindi: Do t’i kërkoj falje Julit

LEXO EDHE:  “Ia more titullin Bleonës”/ Fustani i Marinës në emision trazoi rrjetin

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Skandali i Kryebashkiakut të Peshkopisë/ Reagon Partia Demokratike

LEXO EDHE:  Video/ Kryebashkiaku socialist nën akuzë. Ish sekretari i PS: Ka qënë tutor prostitutash në Milano

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  “Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

LEXO EDHE:  Pendohet Sindi: Do t’i kërkoj falje Julit

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE