Connect with Us

Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më mahnitëse të Kellie Stweart

Showbizz

Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më mahnitëse të Kellie Stweart

Publikuar

-

Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më mahnitëse të Kellie Stweart

Kellie Stewart është një modele pasarelash shumë e suksesshme. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Trupi i saj perfekt ka bërë që ajo të jetë imazh i shumë markave të njohura. Bukuroshja bjonde duket shumë sensuale në fotot e saj me bikini.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur pozat më të bukura që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  Nga eksperimentet me pamjen e jashtme dhe operacionet plastike/ Iva Aliko e sqaron një herë e mirë: “Kjo është e vetmja ndërhyrje që kam bërë në trupin tim”

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi e fitnesit/ Fotot shpërthyese të Ana Cheri

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi e fitnesit/ Fotot shpërthyese të Ana Cheri

LEXO EDHE:  Alesia Bami çmend ndjekësit/ Fotot “hot” me bikini

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE