Connect with Us

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

Showbizz

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

Publikuar

-

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

Si rrallëherë, deputetja Rudina Hajdari, ka folur për jetën e sj private dhe marrëdhënien e saj në distancë me bashkëshortin e saj, i cili jeton në Amerikë.

Ajo ka treguar se prej 3-4 vitesh ajo dhe bashkëshorti i saj jetojnë një marrëdhënie një disatncë dhe kjo gjë kërkon sakrifica.

Deputetja është shprehur se këto janë momente të vështira por që është e sigurt për në gjë, që bashëkshorti i saj do ta mbështesë në rrugën e saj në politikë.

Kam diku te 3-4 vite që jam këtu në Shqipëri. Njihemi qëkur kam qenë 16 vjeç. Kemi një lidhje të gjatë me njëri-tjtrin, kemi edhe një vajzë, kemi patur edhe një lidhje në distancë kohët e fundit. Kemi patur dhe zënkat tona, dhe është një sakrificë e madhe sepse kemi edhe vajzën, jemi duke kaluar një moment të vështirë,por di t’iu them që ai është një djalë i jashtëzakonshëm , një baba i jashtëzakonshëm dhe më përkrah për këtë që bëj dhe jam e sigurt do më përkrah gjithmonë. Është një nga njerëzit që unë vlerësoj më shumë”, është shprehur Rudina./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  “Nuk ia kam plotësuar”/ Zaimina Vasjari zbulon dëshirën më të madhe të bashkëshortit

LEXO EDHE:  Rritet me 2.4% mbështetja për PD në zgjedhje, ngushtohet diferenca me PS

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  Sakrificat e Kryemadhit për atdheun/ Nga luksi tek relaksimi i “Landit të Fierit”

LEXO EDHE:  Rudina Hajdari te “Integrimi”/ Kërkesë për Edi Ramën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE